Nebyl vybrán žádný obrázek

Tekuté černé mýdlo do domácnosti, Agafia 1l

Přírodní přísady bez přidávání chemikálií. Mýdlo na mytí rukou, Na čištění povrchů, podlah, nádobí. Na ruční praní. Bezpečné mýdlo pro pleť s kožními problémy.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 269,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Tekuté černé mýdlo do domácnosti, Agafia 1l

- Přírodní přísady bez přidávání chemikálií
- Mýdlo na mytí rukou
- Na čištění povrchů, podlah, nádobí
- Na praní

Při manipulaci s ním je pokožka vystavena minimálnímu podráždění, což může být zajímavým pro ekzematiky, lidi, kteří trpí psoriázou, lupénkou nebo seboreou či jinými kožními problémy.

Mýdlo je vytvořeno na základě černého mýdla a sibibiřských bylin, získalo si důvěru spotřebitelů jako „Černé mýdlo“ speciálně pro bezpečné a efektivní čištění. Pro výrobu tohoto mýdla se používají pouze přírodní přísady bez přidávání chemikálií škodlivých a nebezpečných pro lidské zdraví a koncentrace mastných kyselin je 72%. Černé mýdlo Agafia jemně čistí (pere) a obnovuje všechny povrchy, všechny typy podlah a vodovodní instalace. Vytváří bohatou pěnu, ideální pro ruční mytí.

Složení: Čištěná voda, <10%: aniontová povrchově aktivní látka, neiontová povrchově aktivní látka, oleje: cedr, daurská sója, jedle, rakytník, jalovec, amarant, šípek, lopuch, lněné semínko, kámen, nálevy: šalvěj, celandin, meduňka, plicník, heřmánek, řebříček obecný, kopřiva, výtažky: sibiřský modřín, kostřava altajská, medvědice, elecampane, sibiřský istoda, borovicová pryskyřice, šišky černé olše, zlatý kořen, dubový mech, osika, sibiřský šikša, kořen mýdla bílého a červeného, ​​kosatec sibiřský, sněžná cladonia, marshmallow, chaga, maral root, sibiřský modřínový výlisek, konzervant katon, parfémová kompozice.

Podmínky skladování: Skladujte v suchu a chladu.

Bezpečnostní opatření: v případě kontaktu se sliznicemi opláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Způsob použití:

1. Mýdlo na mytí rukou: malé množství mýdla zřeďte ve 2–3 litrech teplé vody, omyjte, dobře opláchněte vodou.

2. Na čištění povrchů: naneste malé množství mýdla na houbičku nebo na špinavý povrch, otřete povrch důkladně opláchněte vodou;

3. K čištění podlahy: přidejte několik kapek mýdla do 2–3 litrů vody, podlahu umyjte, opláchněte vodou;

4. Čisticí prostředek na mytí nádobí: naneste malé množství gelu na houba, umyjte nádobí, opláchněte vodou.

Země původu: EU

Balení: 1 litr