Pleťová jílová maska pro poškozenou pleť Epam 110ml

Vhodná na problematickou pleť, prokrvuje, čistí, regeneruje. 100% přírodní produkt od B. Tichanovského.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 224,00 Kč
Prodejní cena bez DPH185,12 Kč
Sleva
Hodnota DPH38,88 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Jílová maska obsahují všechny minerální soli a mikroelementy důležité pro organismus. Má protibakteriální a protivirový účinek. Maska čistí do hloubky pleť, odstraňuje odumřelé částečky a přebytečný tuk, zklidňuje zanícená místa a podráždění při dermatologických problémech, ničí hnisavé puchýřky a akné. Okamžitě zlepšuje barvu pleti, kůže se stává napjatou a hladkou.

Složení: Bentonite, Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Cupressus Funebris Wood Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Tocopherol, Citronellol, Limonene

Velikost balení: 110 ml

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Ukládat mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně.

Dávkování: Pro čištění pleti: používejte maximálně 1 týdně. Nanesete stejnoměrnou vrstvu na obličej, nechte uschnout a teplou vodou po 10 – 15 minutách omyjte. Poté naneste mastný olejový výtažek léčivých rostlin, nejlépe Epam 70. Pro regeneraci pleti: možné i denní používání. Nanesete stejnoměrnou vrstvu na obličej, položte na ni vlhký čistý hadřík nebo mokrý ubrousek, aby nedošlo k uschnutí, a nechte působit 10 – 15 minut. Maska musí být stále vlhká. Tento postup lze aplikovat i na oční víčka pro regeneraci očí.

Použití: Má desinfekční a prokrvující účinky. Je vhodná při různých vyrážkách.

Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby

Podmínky úchovy: Produkt by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.