Nebyl vybrán žádný obrázek

Tekutá prohřívající náplast s Kapsaicinem a Zmijím jedem, Valentin Dikulji 75ml

Účinný prostředek, který se aplikuje lokálně v oblasti svalů a kloubů, vypracován akademikem Valentinem Ivanovičem Dikuljem, specialistou na onemocnění pohybového aparátu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 278,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Silný prohřívající účinek; pohybový aparát, svaly, klouby, uvolňuje svaly, podporuje krevní oběh.

• nahradí 20 obyčejných náplastí
• gel-náplast prohřívající
• účinek-24 hodin
• v oblasti zad a dolní části zad

Gel-náplast představuje účinný prostředek, který se aplikuje lokálně v oblasti svalů a kloubů, který byl vypracován akademikem Valentinem Ivanovičem Dikuljem, specialistou na onemocnění pohybového aparátu, na základě proseb od pacientů. Účinek přírodních složek gelu-náplasti spočívá v aktivizaci krevního oběhu a metabolismu v problematické oblasti, uvolnění svalů a stimulaci lokální imunity.

Ingredients: Aqua, Isopropyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Polyethylene Glycol 400, Capsaicin/Capsicum Annuum Resin, Vanillyl Butyl Ether, Biostimulating Complex Antiinflammatory (Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Propolis Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Bisabolol, Retinol, Ribes Nigrum Seed Oil), Vipera Lebetina Venom, Methyl Nicotinate, DMDM Hydantoin.

Způsob použití: Naneste gel tenkou vrstvou na problematickou oblast. Nevtírat. Nechejte působit do úplného vyschnutí. Po nanesení si pečlivě umyjte ruce! Po vyschnutí opatrně sundejte vytvořenou vrstvu nebo ji odstraňte pomocí teplé vody.

Upozornění: Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě opláchnout velkým množstvím vody. Pouze na vnější použití. Uvedený účinek je dokázaný klinickými studiemi. Není léčivým přípravkem. Při vzniku alergické reakce přestaňte s aplikací.

Skladování: Skladujte při teplotě od+5oC do +25oC.

Země původu: Rusko

Balení: 75 ml