Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Krém-gel Mumio - Shilajit 75ml

Díky své jedinečné schopnosti stimulovat regeneraci je vynikajícím prostředkem proti stárnutí, používá k hojení jizev, strií, pigmentovým skvrnám.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 199,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Skvělé léčivé vlastnosti Mumia tvoří legendy, proto se aktivně využívá nejen k léčebným účelům, ale také ke kosmetickým účelům.

Shilajit - černý minerál, který se hromadí v puklinách hornin vysoko v Himalájích, je také známý jako Mumio. Díky své jedinečné schopnosti stimulovat regeneraci je vynikajícím prostředkem proti stárnutí. Široce se používá k hojení jizev, drobných ran, což zcela odůvodňuje jeho název - v řečtině „mumiyo“ znamená „zachování těla“.

Krém-gel Mumiyo Shilajit pomáhá redukovat velikost stávajících strií, snižuje intenzitu jejich barvy, snižuje reliéf a hloubku strií a zabraňuje vzniku nových. Mumie vám pomůže i s dalšími kožními problémy: jizvami, akné, pigmentovými skvrnami, lézemi a záněty ve vrstvách dermis. Pomáhá také obnovovat a omlazovat stárnoucí pokožku, obohacovat ji o vitamíny a prospěšné mikroelementy, dodává jí pružnost a pružnost.

Gel snižuje nepohodlí po bodnutí hmyzem, odstraňuje zarudnutí, podráždění, urychluje regeneraci tkání a omlazuje pokožku.

Mumio má zároveň hojivé a regenerační účinky na rány. Regenerační vlastnosti Mumia jsou posilovány tradičními, léty prověřenými prostředky, stimulujícími regeneraci - to jsou vitamíny A a E, alantoin, rakytníkový olej.

Způsob použití: naneste na problémové oblasti pokožky dostatečné množství krému a rozetřete masážními pohyby.

Kontraindikace: nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti složek krémového gelu. Nedovolte, aby se krém-gel dostal do sliznic a očí. Pouze k zevnímu použití.

Ingredients: water, mumiyo, vaseline oil, glycerin, cetearyl alcohol, tricethearet-4-phosphate, PEG-40 hydrogenated castor oil, sea buckthorn oil, triethanolamine, vitamins A, E, allantoin, carbomer, preservative.

Balení: 75 ml

Země pvodu: Ukrajina, Elixír