Nebyl vybrán žádný obrázek

Živokost. Chondroitin, Balzám na tělo (kostival, mumio, zábělník), Valentina Dikulji 125ml

Komplex bylinných extraktů sestavený na principu synergismu. Obsahuje extrakty Kostivalu, Zábělníku, Zlatého vousu, Lopuchu Většího, olej čajovníku - tea tree, kyselinu mravenčí, chondroitin a mumio.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 178,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: Skladem

Kosmetický přípravek

Obsahuje extrakty Kostivalu, Zábělníku, Zlatého vousu, Lopuchu Většího, olej čajovníku - tea tree, kyselinu mravenčí, chondroitin a mumio.

Komplex bylinných extraktů sestavený na principu synergismu působí protizánětlivě, podporuje vylučování solí, uvolňuje otoky a svalové křeče, aktivuje krevní oběh a zlepšuje trofismus tkání.

Tělový balzám Živokost. Chondroitin. 12 přírodních účinných látek z řady Lékárna Vlaentina Dikulji je přírodní vícesložkový prostředek pro tělo v oblasti kloubů a páteře. Účinek balzámu je zaměřen na aktivaci krevního oběhu a normalizaci metabolismu v tkáních, jakož i na udržení zdravého funkčního stavu. Základem balzámu je známá léčivá rostlina Kostival lékařský, který má jedinečný léčivý účinek.

Zlatý vous - Kalisie voňavá (Callisia fragrans), který je součástí balzámu, je jednou z nejúčinnějších tradičních medicín, která si v posledních letech získala nesmírnou oblibu.

Chondroitin sulfát je hlavní strukturální složkou chrupavky a přirozeným ochráncem (chondroprotektorem) jejích buněk.

Mumio - Shilajit je silný biostimulant bohatý na aktivní látky.

Zábělník - Mochna bahenní je léčivá rostlina.

Tea tree oil - olej z listů čajovníkového stromu (Melaleuca alternifolia) 

Kyselina mravenčí má hřejivý, posiluje místní krevní oběh, uvolňuje svalové napětí.

Lopuch Větší - Normální stav pokožky. Vylučování vody z organizmu. Normální stav kloubů a chrupavek.

D-Panthenol (dexpanthenol) je derivát kyseliny pantotenové (ve vodě rozpustný vitamín B), který je nedílnou součástí membrán zdravých buněk.

Způsob použití: Naneste krém-balzám na čistou pokožku 2-3x denně krouživými pohyby až do plného vstřebání.

Ingredients: water, stearic acid, glycerin, sunflower oil, cetearyl alcohol, sodium cetearyl sulfate, sodium lauryl sulfate, lanolin, propylene glycol, chondroitin sulfate, oil extracts of wild rose, burdock, skullcap, golden mustache, cinquefoil, propylene glycol , D-panthenol, formic alcohol, mummy, N- (4-nitro-2-phenoxyphenyl) -methanesulfonamide, sodium hydroxide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, cichlate sugar dye, benzylsalicylate butylphenyl methylpropion

Upozornění: Nepoužívat na narušenou nebo jinak nemocnou pokožku. Neužívat při nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku. Při vzniku alergie přestat s používáním a prokonzultovat s lékařem. Zabraňte kontaktu s očima. Neaplikovat na poškozenou pokožku. Výrobek neobnovuje, nemění a neupravuje fyziologické funkce organismu. Není lékařským prostředkem.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.

Země původu: Rusko

Objem: 125 ml