Nebyl vybrán žádný obrázek

Krém 911 Nogtimicin, na nehty 30ml

Na změkčení a k bezbolestnému odstranění nehtů zasažených plísní.
Základní cena s DPH195,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 195,00 Kč
Prodejní cena bez DPH161,16 Kč
Sleva
Hodnota DPH33,84 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Kosmetický krém na nehty Nogtimicin® se používá na změkčení a k bezbolestnému odstranění nehtů zasažených plísní.

Způsob použití: Krém naneste lokálně na nehet který je zasažený plísní. Vyhněte se kontaktu se zdravou kůží kolem nehtu.

1) Před nanesením proveďte napářku v teplé vodě. Ponořte nohy/ruce do teplé vody, která obsahuje roztok soli a sody. Pokud se jedná o nohy, stačí 1 polévková lžíce sody na 1L vody. Pokud se jedná o ruce, tak stačí 1 čajová lžička na 1L vody.
2) Dobře upevněte náplast na suché pokožce kolem nehtu.
3) Naneste větší množství tohoto krému na nehet a pevně zalepte náplastí ze shora. Tento „úvaz“ je potřeba nechat na nehtu 3 - 4 dny.
4) Po sundání „úvazu“, je potřeba znovu provést napářku nehtů. Vrchní vrstvu s odchlípenými částmi opatrně odstranit pomocí vydenzifikovaných nůžek na manikúru.
5) Pro úplnou obnovu nehtu je potřeba tuto proceduru provádět několikrát až do úplného odstranění.

Ingredients: Urea, Aqua, Potassium C12-16 Alkyl Phosphate, Zea Mays (Corn) Oil, Glyceryl Stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Stearic Acid, Salicylic Acid, Beeswax, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Lavandula Angustifolia (Lavander) Oil, Mentha Arvensis Herb Oil, Propylene Glycol (and) Diazolidinyl Urea (and) Methylparaben (and) Propylparaben, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Nepoužívejte při individuální nesnášenlivost jednotlivých složek výrobku. Neaplikovat na poškozenou pokožku.

Skladování: Při teplotě od 5 do 25 °C.

Země původu: Rusko

Distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Objem: 30 ml