Tajga mýdlo Černé s Březovým dehtem s extrakty divokých bylin 3v1 Floresan 450g

Na základě mýdlového kořene s extrakty chmelu, vlaštovičníku, lopuchu, kopřivy, rojovníku bahenního, březový dehet a eukalyptový olej.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 256,00 Kč
Prodejní cena bez DPH211,57 Kč
Sleva
Hodnota DPH44,43 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

šampón - sprchový gel – mýdlo

na péči o tělo a vlasy

• na základě kořene Mydlice lékařské

Přírodní černé mýdlo z tajgy je vyvinuto na bázi přírodních saponinů obsažených v kořeni Mydlice lékařské. Neobvyklá tmavá barva je způsobena přidáním březového dehtu. Receptura je obohacena éterickým olejem eukalyptu a bergamotu, kokosovým a sojovým olejem, výtažky z chmele, vlaštovičníku, lopuchu, kopřivy, rozmarýnu. Všechny extrakty a oleje jsou užitečné pro tělo i vlasy, takže černé mýdlo může být použito jako sprchový gel i šampon.

Ingredients: water, sodium lauryl sulfate, ethoxylated, Cocamidopropyl betainu, Glycerin, DEA coconut oil, PEG-7 glyceryl coco, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmitate, hydratační komplex cognac mannan, ethoxylated lanolin, soap root extract, komplex extraktů (hops, burdock , nettle, Celandine, rosemary), coconut oil, soyabean oil, birch tar, xanthan gum, carbopol, triethanolamine, Euxyl K 100, Perfume, eucalyptus essential oil, essential oil of bergamot.

Způsob použití: Naneste malé množství mýdla na vlhkou pokožku nebo vlasy. Vytvořte pěnu. Poté opláchněte vodou.

Země původu: Rusko

Balení: 450 g