Nebyl vybrán žádný obrázek

Modelující tělový peeling, Černé bahno, TUVA Siberica 300ml

Výrazně zlepšuje vzhled pokožky, tonus a pomáhá snižovat objem těla, zanechává ji hladkou a zářící.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 258,00 Kč
Prodejní cena bez DPH213,22 Kč
Sleva
Hodnota DPH44,78 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Natura Siberica TUVA Siberica, Modelující tělový peeling, Černé bahno.

Na základě černého bahna a extraktu z divokého jalovce, výrazně zlepšuje vzhled pokožky a zanechává ji hladkou a zářící.

Modelující tělový peeling s obsahem tuvinského černého bahna z jezera Dus-Khol a šištic jalovce výrazně zlepšuje vzhled pokožky a zanechává ji hladkou a zářící. Slané jezero Dus-Khol je jedinečným léčivým jezerem Tuvy. Svou účinností černé bahno těžené v tomto jezeře překonává bahno mnoha známých světově známých lázní.

- Přírodní složky černého bahna jezera Dus-Сhol mají protizánětlivé vlastnosti, zlepšují tonus a pomáhají snižovat objem těla.
- Šištice jalovce obsahují sacharidy, organické kyseliny, vitaminy, makrobiogenní a stopové prvky a éterické oleje, které vyživují a změkčují pleť a mají omlazující a stahující účinky.

• 98,5 % látek přírodního původu
• zlepšuje vzhled pokožky
• zlepšuje tón pokožky
• podporuje tvarování postavuy

TUVA je nepřístupný, biologicky rozmanitý region, ve kterém se prolínají nejextrémnější ekosystémy, od pouště po tundru. Křišťálově čistá oblast, která vede podél hranic Mongolska a Číny, je plná stovek jezer se slanou vodou a bahnem známým pro své léčivé vlastnosti. TUVA je příroda ve své nejčistší formě.

Způsob použití: Aktivně vmasírujte peeling do pokožky. Věnujte zvláštní pozornost problematickým partiím (stehna, hýždě, pas) a poté opláchněte vodou.

Ingredients: Sodium Chloride, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Cocamidopropyl Betaine, Rosmarinus Officinalis Leaf Powder, Kaolin, Carbon Black, Alnus Glutinosa Bark, Maris Sal, Mud, Juniperus Sibirica Needle, Juniperus Sibirica Fruit, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Diplazium Sibiricum Leaf/Stem ExtractWH, Crepis, Sibirica Flower/Leaf/Stem ExtractWH, Caragana Jubata Extract, Juniperus Pseudosabina Extract, Bergenia Crassifolia Extract, Tribulus Terrestris Extract, Cera Alba, Oenothera,Biennis Oil*, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Borago Officinalis Seed Oil*, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Citrus Grandis Peel Oil, Juniperus Communis Wood Oil, Salvia Sclarea Oil*, Mica, Titanium Dioxide, Parfum, Limonene, Cl 15985, Cl 19140, Cl 42090, Cl 14720.

(*) Látky ekologického zemědělství
(WH) Organické extrakty a oleje z divoce rostoucích rostlin Sibiře

Vyrobeno v EU.

Objem: 300 ml