AYUR Koupelová sůl INVIGORATING Siddhalepa 100g

Ajurvédská koupelová sůl má stimulující skořicovou vůni obsahující výtažek z červeného santalového dřeva, kořen skořice cejlonské a vzácné dřevo cajeput. Solná koupel Invirogating uvolňuje svalové napětí a bolest, dodává ztracenou energii,
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 189,00 Kč
Prodejní cena bez DPH156,20 Kč
Sleva
Hodnota DPH32,80 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Ajurvédská koupelová sůl má stimulující skořicovou vůni obsahující výtažek z červeného santalového dřeva, kořen skořice cejlonské a vzácné dřevo cajeput. Solná koupel Invirogating uvolňuje svalové napětí a bolest, dodává tělu ztracenou energii, stimuluje mysl, prohřívá a prokrvuje celý organismus.  Unikátní ajurvédská lázeň obsahující sůl, bylinné přísady a aroma v kombinaci s teplou vodou odlupuje starou kůži, otevírá póry, a tím podporuje vylučování toxinů z těla. Extrakt z červeného santalového dřeva působí blahodárně na vaší kůži a zmírňuje kožní problémy. Doporučujeme sůl používat pro všechny typy pokožky.

- Regenerace a energie
- Stimulující skořicovou vůni
- Dodává tělu ztracenou energii
- Uvolňuje svalové napětí a bolest
- Prohřívá a prokrvuje celý organismus
- Zmírňuje kožní problémy

Použití:
Do teplé lázně přidáme 2-3 polévkové lžíce soli a necháme rozpustit. Ponoříme celé tělo a relaxujeme nejméně 20minut. Občasná masáž zvýší cirkulaci krve v těle, a tím dosáhneme lepších výsledků. Nakonec tělo lehce osušíme a do vlhké pokožky vmasírujeme Ayur Body Care Essence Oil nebo vetřeme  Ayur Body Lotion.

Složení:
- Sodium Chloride
- Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder
- Pterocarpus santalinus Wood Extract
- Melaluca leucadendra.

Obsah: 100 g

Klíčová slova: stimulace, regenerace, prokrvení