Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Anti-Stress Ubtan - Ájurvédská exfoliační, obličejová přírodní maska 90g

100% přírodní. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, přebytečný maz a nečistot, zbavuje pleť toxinů, zlepšuje mikrocirkulaci a dodává pleti zdravý a zářivý vzhled.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 138,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Anti-Stress Ubtan - Ájurvédská exfoliační, obličejová maska 90 g

Věk: 16+
Účel: hydratace, obnovení, tonizace, výživa, zklidnění, změkčení
Typ pleti: všechny druhy

Aktivní látky: Červený jíl, shikakai, lipový květ, měsíček, pomerančová kůra, arjuna, guava, lékořice, kořen Devětsilu, kurkuma, pomerančový olej.

Triuga Anti-Stress Ubtan - 100% přírodní ájurvédská exfoliační a obličejová maska, která může být skvělou alternativou komerčních čisticích prostředků, peelingů, mýdel, tělových mycích prostředků a pleťových masek. Na základě bezpečných a přírodních složek se jedná o produkt profesionální kvality s jemným čistícím účinkem.

Naše pleť každý den trpí stresem způsobeným škodlivými faktory životního prostředí a hektickým životním stylem moderního člověka: znečištěné ovzduší, ultrafialové záření, suchý vzduch, vítr, mráz, tabákový kouř, nedostatek spánku, léky, alkohol, rychlé občerstvení atd. Tento stres má negativní vliv na zdraví a vzhled pokožky. Anti-Stress Ubtan od Triuga pomáhá obnovit zdraví pokožky, činí ji jemnější a hladší a dodává pleti svěží a zářivý vzhled.

Ubtan je staroindický čistič pleti, který lze použít i jako pleťovou masku. Jeho klíčovými složkami jsou kosmetický jíl, různé druhy mouky, sušené a práškové ajurvédské byliny a esenciální oleje. Anti-Stress Ubtan odstraňuje odumřelé kožní buňky, přebytečný maz a další nečistoty, leští pokožku, zbavuje ji toxinů, zlepšuje mikrocirkulaci a dodává pleti zdravý a zářivý vzhled. Pokud budete přípravek používat pravidelně po dobu alespoň 3 týdnů, obnoví přirozené ochranné a regenerační vlastnosti pokožky.

Produkt je vhodný na obličej i tělo.

Kontraindikace. Kožní vředy, plísňové infekce, rosacea, furuncles, těhotenství, citlivost na některou ze složek. Před použitím proveďte test citlivosti.

Způsob použití: Jako čisticí prostředek na obličej: Smíchejte ½ lžičky prášku s teplou vodou, bylinkovým nálevem nebo mlékem, abyste získali hladkou pastu. Naneste na vlhkou pokožku, masírujte. Nechte působit 2–3 minuty, důkladně opláchněte.
Jako tělový peeling: použijte více prášku v závislosti na množství pasty, které potřebujete.
Pro hlubší čistící a vyživující účinek nechte pastu na pleti působit 10–15 minut před opláchnutím. Opakujte 1–2krát týdně.
Nenechávejte přípravek na pokožce zcela zaschnout! V případě zasažení očí vypláchněte velkým množstvím vody.

Ingredience. Červený jíl, žlutý jíl, amarantová mouka, kukuřičná mouka, dýňová mouka, shikakai, lipový květ, měsíček, pomerančová kůra, arjuna, guava, lékořice, kořen Devětsilu, kurkuma, hořčičný olej, methylparaben, pomerančový olej, dimol-P.

Země původu: Ukrajina, Trigua Herbal

Objem: 90 g