Nebyl vybrán žádný obrázek

Káva-Pomeranč Tělový peeling - Svěžest a tonus, EcoLab 40g

100% látek rostlinného původu, vyrovnává mikroreliéf pokožky, zlepšuje turgor, proticelulitidový účinek, dodává pokožce krásný odstín, daruje krásnou vůni, proticelulitidový účinek.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 89,00 Kč
Prodejní cena bez DPH73,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH15,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Peeling na základě kávy a pomerančové kůry

• 100% látek rostlinného původu
• vyrovnává mikroreliéf pokožky
• zlepšuje turgor
• proticelulitidový účinek
• dodává pokožce krásný odstín
• daruje krásnou vůni
• proticelulitidový účinek

Káva je nejlepší spojení příjemného s prospěšným pro pokožku. Kofein otevírá potenciál mladosti, přispívá k regeneraci, vyrovnává povrch pokožky, odstraňuje nedokonalosti, strie a akné, zlepšuje barvu a celkový stav pokožky.

Peeling na základě kávy zlepšuje metabolismus v kožních buňkách, minimalizuje podkožní tukové zásoby, zlepšuje lymfodrenáž, působí proti „pomerančové kůži“, působí jako proticelulitidový a víceprofilový kosmetický prostředek, zlepšuje barvu pokožky (má účinek jemného přírodního bronzeru), odstraňuje matnost, zlepšuje turgor.

Tento kávový peeling může nahradit několik kosmetických výrobků. Obsahuje cenné oleje, je obohacený o mořskou sůl, třtinový cukr, a hlavně, je vyrobený z vysoce kvalitní kávy.
V naší nabídce najdete 5 druhů peelingu. Darujte prospěšnou a příjemnou péči své pokožce.

S láskou a starostlivostí
Ecological&Organic Laboratorie
výrobce přírodní kosmetiky

Peeling na základě kávy a pomerančové kůry probouzí pokožku, osvěžuje, tonizuje a naplňuje energií krásy a mládí. Přispívá k regeneraci, viditelně zlepšuje celkový stav pokožky, zlepšuje pružnost, účinně čistí, působí proti akné.

Způsob použití: Masážními pohyby naneste peeling na vlhkou čistou pokožku těla, opláchněte teplou vodou. V sauně: Naneste na čistou pokožku obličeje a těla, můžete nechat peeling během saunování na sobě. Poté opláchněte vodou. Pouze na vnější použití.

Ingredients: Coffea (Coffee) Seed Powder (mletá káva), Saccharum Officinarum (Brown Sugar) (hnědý třtinový cukr), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel (pomerančová kůra), Organic Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil (organický mandlový olej), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Essential Oil (pomerančový olej), Cymbopogon Citratus (Lemongrass) Essential Oil (olej z citronové trávy), Tocopherol Acetate (vitamín E)
Země původu: RU

Balení: 40 g