Nebyl vybrán žádný obrázek

Bišofit Mýdlo na obličej a tělo s olivovým olejem 70g

Bišofit minerál má jedinečné léčivé vlastnosti, změkčuje a vyživuje pokožku užitečnými stopovými prvky, dodává pleti hebkost a zdraví.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 65,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Bišofit Mýdlo na obličej a tělo s olivovým olejem

BišofitBischofit je minerál, který vznikl krystalizací vysrážených mořských výparů v období před 200 milióny let. Čistý minerál se těží z hloubky 1 - 4 km. Tvoří jej převážně krystaly chloridu hořečnatého s bohatou příměsí mikroelementů. Má kvalitnější složení než mořská sůl, lepší než sůl z Mrtvého moře. Celkem je na světě asi desítka dolů na vývoj této vzácné složky. Bischofitové soli mají jedinečné léčivé vlastnosti. Často se terapeuticky používají k léčbě kloubních a pohybového aparátu.

Díky Bišofit mýdlu na obličej a tělo s olivovým olejem získáte potřebné léčebné procedury i doma. Kromě toho tento nástroj účinně odstraňuje nečistoty a chrání epidermis před nepříznivými faktory prostředí. Olivový olej, který je součástí mýdla, změkčuje a vyživuje pokožku užitečnými stopovými prvky, dodává pleti hebkost a zdraví.

Způsob aplikace: Naneste na vlhkou pokožku, lehce vmasírujte, opláchněte teplou vodou.

Ingredience: SODIUM TALLOWATE, SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, KAOLIN, AROMA, PEG-8, TITANIUM DIOXIDE, ALOE BARBADENIS EXTRACT, PEG-4 POLYGLYCERYL-2 STEARATE, OLIVE, COCONUT OIL, BIDENS TRIPARTITA EXTRACT, EDTA, DISODIUM DISTYLBLLFIPHENYL.

Země původu: Ukrajina

Objem: 70 g