Zubní pasta Hydratační, osvěžující Ecodenta 100ml

Hydratace dutiny ústní, odstraňuje zubní plak, posiluje zubní sklovinu. Osvěžující zvlhčující zubní pasta s kyselinou hyaluronovou a mátovým olejem pro zdravou sliznici úst. ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 159,00 Kč
Prodejní cena bez DPH131,40 Kč
Sleva
Hodnota DPH27,60 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

ECODENTA zubní pasta s kyselinou hyaluronovou a mátovým olejem. Hydratace dutiny ústní, odstraňuje zubní plak, posiluje zubní sklovinu.

Osvěžující zvlhčující zubní pasta s kyselinou hyaluronovou a mátovým olejem pro zdravou sliznici úst. Zkoušky ukázaly, že díky působení své pokročilé aktivní složky je kyselina hyaluronová, dutina úst je účinně zvlhčována a dále chráněna před různými podrážděnostmi. Zubní pasta odstraňuje povlak a zanechává ústa trvalý pocit mimořádné svěžesti. Kalidon (přírodní vápník) posiluje zubní sklovinu a vyplňuje mikrotrhlinky. Pro děti do 6 let používejte zubní pastu o velikosti hrachu, dbejte na to, že dítě ji nezhltne. V případě produktů obsahujících fluorid se obraťte na svého zubaře nebo lékaře. Testováno zubními lékaři.

Ingredience:
Aqua *, hydratovaný oxid křemičitý *, glycerin *, sorbitol *, hydroxypatit vápenatý *, kokosylglutamát sodný *, aroma (limonen), oxid titaničitý, xanthanová guma *, hydrolyzovaná kyselina hyaluronová *, celulózová guma *, fluorid sodný, Arvensisový olej *, benzoát sodný *, sorbát draselný *, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

* - 97% ekologických nebo složek přírodního původu.

Obsahuje 0,25% fluoridu sodného (0,11% F-).