Zubní pasta skořicová proti zub. kazu Ecodenta 100ml

Skořicová zubní pasta proti kazu překvapí svou účinností a výraznými pocity. Zubní pasta s obsahem extraktu z rozmarýnu zajišťuje dlouhotrvající čerstvý dech. TeavigoTM účinně ničí bakterie, které vyvolávají tvorbu kazu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 129,00 Kč
Prodejní cena bez DPH106,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH22,39 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Zubní kaz, zubní plak, svěží dech, zdravé zuby.
Ecodenta s extraktem rozmarýnu a TeavigoTM - ester epigalokatechinu, přírodní látka, která se v nejvyšší koncentraci nachází v zeleném čaji. Látky ze skupiny katechinů, včetně epigalokatechin galátu - EGCG, se nacházejí i v černém čaji, v průběhu procesu fermentace však dochází k jejich výrazným ztrátám.

Skořicová zubní pasta proti kazu překvapí svou účinností a výraznými pocity. Zubní pasta s obsahem extraktu z rozmarýnu zajišťuje dlouhotrvající čerstvý dech. Přední vědecká látka -aktivní látka ze zeleného čaje TeavigoTM účinně ničí bakterie, které vyvolávají tvorbu kazu, zabraňuje tvorbě plaku a udržuje zdravou mikroflóru dutiny ústní. Nová zubní pasta proti zubnímu kazu představuje výjimečnou svěžest a zdravé zuby.

Ingredients: Glycerin*, Aqua*, Hydrated silica*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Titanium Dioxide, Xanthan Gum*, Epigallocatechin Gallate*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Cellulose gum*, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Cinnamal, Limonene.

* 97% složek má ECOCERT certifikaci nebo je přírodního původu
Upozornění: Pokud používáte přípravky, které obsahují fluorid, tak doporučujeme prokonzultovat se svým stomatologem nebo lékařem. Hmotnostní podíl fluoridu sodného je 0,14% (1447 ppm F).
Vyrobeno v EU (Litva).
Balení: 100 ml