Nebyl vybrán žádný obrázek

Denní matující pleťový krém Acne Control 45ml

Matující účinek, vyrovnává strukturu pleti, hloubková hydratace, pupínky, akné, stahuje rozšířené póry
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 65,00 Kč
Prodejní cena bez DPH53,72 Kč
Sleva
Hodnota DPH11,28 Kč
Dostupnost: Poslední 1 kus

ACNE CONTROL Professional Denní matující pleťový krém - Kontrola mastného lesku.

matující účinek, vyrovnává strukturu pleti, hloubková hydratace, pupínky, akné, stahuje rozšířené póry

Kosmetika nové generace ACNE CONTROL™ je perfektním a konečným řešením problému nedokonalostí pleti v každém věku. Díky okamžitému účinku umožňují přípravky této řady dosáhnout rychlého výsledku a kvalitativních změn v samotné struktuře pleti, které zcela vylučují vznik pupínků a nedokonalostí pleti. Přípravky ACNE CONTROL™ jsou určeny pro všestrannou a důkladnou péči na odborné úrovni a nemají žádné analogy. Hlavní zvláštností této řady je ACNE CONTROL COMPLEX™, který představuje vědecky ověřenou přírodní recepturu z 12 pečlivě vybraných vysoce účinných látek, které působí okamžitě. Inovativní komplex obsahuje 5 přírodních kyselin, speciální vitaminový komplex a nenahraditelné rostlinné extrakty. Tyto účinné látky spojené dohromady, umožňují dosáhnout za krátkou dobu 100% výsledku, který je srovnatelný s účinkem odborných procedur proti akné v kosmetických salónech.

Kyselina mandlová a jablečná+kmenové buňky alpské růže.

2 použití = 1 procedura myostimulace

• matuje pleť až 12 hodin
• okamžitě odstraňuje zanícení
• pleť je viditelně čistější už po 1 použití
• vyrovnává strukturu pleti
• hloubkově hydratuje

Pleťový krém na základě kyseliny mandlové a mléčné představuje vitaminový komplex, který okamžitě odstraňuje mastný lesk, pupínky, akné a intenzivně pečuje o pleť. Kyseliny, které jsou součástí složení neutralizují uvolňování podkožního tuku a funkci mazových žláz, proto je pleť dokonale matná po dobu až 12 hodin.

Jedinečný ACNE CONTROL COMPLEX® v kombinaci s kmenovými buňkami alpské růže zmírňuje zanícení a zarudnutí, stahuje rozšířené póry, zlepšuje ochranné vlastnosti pleti, hloubkově nasycuje kožní buňky vláhou a spouští regenerační a omlazovací procesy.

Výsledek: Okamžitě čistá, hladká, matná a jemná pleť jako po proceduře myostimulace.

Způsob použití: Naneste krém rovnoměrně na předem očištěnou suchou pokožku obličeje a krku. Nechte úplně vstřebat. Používejte denně ráno nebo během dne.

Ingredients: Aqua, Camellia Sinensis Leaf Water, Rosa Gallica Flower Extract, ACNE CONTROL COMPLEX (Glycerin, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Papain, Citric Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Retinol, Allantoin, Niacinamide, Panthenol, Bisabolol), Macadamia Integrifolia Seed Oil, Caprylic / Capric Triglycerides, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, ?alic Acid, Mandelic Acid, Tocopheryl Acetate, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Cl 75125.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Při zasažení očí opláchněte vodou. Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti jednotlivých látek výrobku.

Skladování: Skladujte při teplotě od 0 do +25 °C na tmavém místě.

Země původu: Rusko

Objem: 45 ml