Nebyl vybrán žádný obrázek

Blue-Gold Detoxikační olej - Uklidňující 200ml

Uklidňuje tělo i mysl po psychicky náročné práci. Uvolňuje stres a napětí
Čistí a detoxikuje. Vyživuje pleť, vhodný i pro muže
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 559,00 Kč
Prodejní cena bez DPH461,98 Kč
Sleva
Hodnota DPH97,02 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Ájurvédský detoxikační olej s bylinným peelingem - UKLIDŇUJÍCÍ.

V ájurvédě se tradičně používá olejování těla již od narození. Oleje v ájurvédě slouží nejen pro krásnou pokožku a dlouhověkost, ale i k detoxikaci, omlazení a vyživení těla i mysli, nervů a vnitřních orgánů. Stejně jako koupel patří olejování těla ke každodennímu rituálu. Pravidelná aplikace oleje nejen zanechává nádhernou pokožku, ale také čistí mysl, zbavuje tělo napětí a vnáší klid, mír a radost do Vašeho života.

Pokožka dokáže vstřebat velké množství oleje, a díky tomu se živiny dostanou i dovnitř do těla. Proto je důležité používat dóšicky vyvážené oleje (tj. harmonizující dóši váta, pitta a kapha). Při každodenním používání se zbavíte stresu a pocítíte více klidu ve svém nitru.

    Uklidňuje tělo i mysl po psychicky náročné práci
    Uvolňuje stres a napětí
    Čistí a detoxikuje
    Vyživuje pleť
    Olej je vhodný i pro muže

Složení: BIO oleje lisované za studena (sezamový, olivový, ricinový) a vzácné byliny a esenciální oleje: tulsi, brahmi, růže stolistá, šafrán.

Doporučená dávka: Dvakrát týdně jemně vmasírujte do pokožky a poté omyjte teplou vodou bez mýdla. Pokud potřebujete, použijte jen přírodní mýdlo.

Upozornění: Před použitím důkladně protřepejte – obsažené byliny slouží jako tělový peeling. Po koupeli si dopřejte odpočinek.