Ayur oil 26 Vishnueranda, 220ml

Pro uvolnění stresu, ztuhnutí těla a posílení organismu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 489,00 Kč
Prodejní cena bez DPH404,13 Kč
Sleva
Hodnota DPH84,87 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Vishnu Eranda (Siddhalepa) je tradičně doporučován znalci bylinek pro uvolnění stresu, ztuhnutí těla a posílení organismu. Tento olej je excelentní pro lymfatickou masáž a používá se při reflexní terapii. Vzácné ajurvédské rostlinné výtažky oživí vaše smysly a zajistí vaší pokožce příjemný osvěžující pocit. Vishnu Eranda poskytuje pocit hluboké očisty vlastního těla a stimuluje ztuhlé svaly. Tento ajurvédský olej se může použít na masáž celého těla mimo hlavy. Vynikající při masáži zaměřené na lymfatické cesty.

Základ bylinných tělových olejů tvoří ájurvédské rostlinné výtažky, které jsou míchány a zpracovány podle osvědčených receptur a zaručují jedinečnou čistotu a kvalitu.

Bez syntetických barviv, konzervačních látek a živočišných tuků.

Použití: 
Bylinné ájurvédské oleje se užívají k harmonizaci třech dóš.

Jen k vnějšímu použití.

Složení:
- sesamum indicum oil
- tinospora cordifolia extrakt- guguči
- sida veronicaefolia extrakt
- ricinus communis oil
- barleria prionitis extrakt
- adhatoda vasica extrakt

Obsah: 220 ml

Použití: Před použitím je vhodné olej nahřát tím olej získá větší léčebné účinky. Rozetřete dostatečné množství oleje na pokožku a masírujeme ve směru hodinových ručiček 5-10 minut. Vhodné pro západní a východní typy masáží.

Upozornění: Pro masáže celého těla se musí smíchat s Ayur Oil 23, kvůli jeho husté konzistenci, aby bylo možné olej vtírat do celého těla. Pro lokální aplikaci je možno užití samostatně. Mix oleje Ayur Oil 23 a Oil 26 je velice doporučován pro většinu zdravotních problémů. Je to výtečná kombinace pro celkovou regeneraci celého pohybového aparátu.