Ájurvérda Masage oil ručně dělané mýdlo Siddhalepa 60g

Originální ájurvédské mýdlo můžeme použít dokonce i na tu nejsušší pokožku. Mýdlo obsahuje extrakty z bylin, které se tisíciletí používají v ájurvédských olejích a podporují eliminaci toxinů. V mýdle jsou kousky přírodní lufy.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 149,00 Kč
Prodejní cena bez DPH123,14 Kč
Sleva
Hodnota DPH25,86 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Originální ájurvédské mýdlo můžeme použít dokonce i na tu nejsušší pokožku. Mýdlo obsahuje extrakty z bylin, které se tisíciletí používají v ájurvédských olejích a podporují eliminaci toxinů. V mýdle jsou kousky přírodní lufy, které působí jemným masážním efektem, šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky a stimulují mikrocirkulaci těla. Ájurvédské oleje obsažené v mýdle povzbuzují vaši mysl a tělo, zvlhčují pokožku, poskytují tělu pohodlný pocit po celý den. Doporučujeme při masáži mýdlem používat kruhových pohybů po směru hodinových ručiček. Vhodné používat na všechny typy pokožky.

Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Složení:
- Aqua
- Propylene Glycol
- Sodium stearate
- Glycerin
- Sorbitol
- Withania somnifera Root Ext
- Languas galanga Root Ext
- Tribulus terrestris Ext
- Cedrus deodara Wood Ext.

Hmotnost: 60 g