ŠAMPON VISAKA 100ml

Visaka šampon je vyroben podle osvědčených ájurvédských receptur. Visaka šampón udržuje vlasy čisté, pevné, pružné a pomáhá odstraňovat lupy. Zabraňuje vypadávání, lámavosti vlasů a má příjemnou limetkovo-bylinnou vůni.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 190,00 Kč
Prodejní cena bez DPH157,02 Kč
Sleva
Hodnota DPH32,98 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Visaka šampon je vyroben podle osvědčených ájurvédských receptur. Je to speciální směs ájurvédských rostlin pro vlasovou pokožku, které se vaří v limetkové šťávě. Visaka šampón udržuje vlasy čisté, pevné, pružné a pomáhá odstraňovat lupy. Zabraňuje vypadávání, lámavosti vlasů a má příjemnou limetkovo-bylinnou vůni. Visaka šampon je vhodný pro všechny typy vlasů a jeho výhodou je, že neničí a nespaluje vlasovou pokožku. Pokud chcete mít vlasy a vlasovou pokožku opravdu zdravé a krásné po celý život používejte Visaka šampon s Neelayadi Ayur Oil 25.

• Visaka šampon udržuje vlasy čisté, pevné a pružné.
• Speciální ajurvédská receptura pro krásné, lesklé vlasy bez lupů.
• Zabraňuje vypadávání, lámavosti vlasů a má příjemnou limetkovo-bylinnou vůni.
• Typ pro krásné vlasy používejte Visaka šampon s Neelayadi Ayur Oil 25.
• Visaka šampon naneseme v malém množství na hlavu, vmasírujeme do pokožky a necháme 10minut absorbovat bylinné ajurvédské výtažky.
• Tento postup opakujeme 2x. Šampon začne pěnit až po 2 opakování.

Množství: 100 ml

Složení:
Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Azadirachata indica, Citrus aurantifolia, Elaeocarpus serratus, Cassia alata, Methyl Gluceth-20, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Chloride, Glycerine, Xanathum Gum, Tetrasodium EDTA, Methylparaben