Ayur Oil 25 Neelayadi balzám na vlasy, bolesti hlavy

Ajurvédský bylinný olej na vlasy a vlasovou pokožku. Obsahuje drahocenné výtažky léčivých bylin a olejů, které stimulují růst vlasů a ochraňují vlasovou pokožku před kožními problémy. Zabraňuje výskyt lupům, padání a lámavost vlasů. Udržuje
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 489,00 Kč
Prodejní cena bez DPH404,13 Kč
Sleva
Hodnota DPH84,87 Kč
Dostupnost: Skladem

Ajurvédský bylinný olej na vlasovou pokožku. Neelayadi na hlavu a vlasy obsahuje drahocenné výtažky léčivých bylin a olejů, které stimulují růst vlasů a ochraňují vlasovou pokožku před kožními problémy. Zabraňuje výskyt lupům, padání a lámavost vlasů. Udržuje vlasy zdravé, obnovuje lesk vlasů a minimalizuje šedivění. Neelayadi ajurvédský bylinný olej působí příznivě proti bolestím hlavy, ramen a šíje. Účinně snižuje napětí v hlavě, snižuje stres v celém organismu a působí proti nespavosti. Ajurvédští doktoři používají tento olej při speciálních masážích hlavy, ramen, krku a při procedurách jako jsou Shirodara a Shirovasti.

- Zlepšuje vnímavost smyslů a mentální pochody.
- Uvolňuje duševní napětí a navozuje stav odpočinku.

Použití: Před použitím je vhodné olej nahřát tím olej získá větší léčebné účinky. Olej naneseme na hlavu v dostatečném množství a vmasírujeme konečky prstů do vlasové pokožky. Necháme působit 2 hodiny nebo přes noc, potom vlasy umyjeme. Ayur Oil 25 Můžete použít jako jako vlasovou masku či zábal. Vlasový zábal dělejte alespoň 1x týdně. Po zábalu vlasy umyjte přírodním šamponem. Pro maximální účinek bylin používejte k běžnému mytí vlasů bylinné ajurvédské přípravky, Shikakai, Amla, Neem nebo Aritha od firmy Ayuuri Natural.

Bylinné oleje patří k nejstarší tradici ajurvédských léčivých prostředků. Jsou míchány a zpracovány podle osvědčených receptur a zaručují jedinečnou čistotu a kvalitu. Tyto oleje se užívají k harmonizaci třech dóš. Základ bylinných tělových olejů tvoří ajurvédské rostlinné výtažky, které jsou míchány a zpracovány bez syntetických barviv, konzervačních látek a živočišných tuků. Ajurvédská filozofie věří, že ajurvédské olejové masáže pomáhají napravit porušenou rovnováhu v systému těla. Ajurvédské masážní oleje pomáhají překonat tuto nerovnováhu. Jsou to starobylé receptury výtažků ze vzácných bylinných látek. Lidé v Orientu již stovky let užívají tyto masážní oleje, aby udržovali svá těla štíhlá a svaly napjaté.

Masážní oleje:
- vylepšují cirkulaci krve a životní funkce všech orgánů.
- oživují proces látkové výměny v těle.
- posilují svalstvo, přerozdělují tukové zásoby a dodávají tělu štíhlost a ohebnost.
- zpomalují proces stárnutí.
- zlepšují vnímavost smyslů a mentální pochody.
- uvolňují duševní napětí a navozují stav odpočinku.
- zlepšují celkové zdraví a podporují imunitu.

Složení oleje:
- indigofera tinctoria extrakt
- cocos nucifera oil
- adenanthera pavonina extrakt
- monochoria hastata extrakt
- acronychia pedunuculata extrakt

Obsah:
220 ml