Kategorie e-shopu

Nejprodávanější v kategorii

Kadidlovník pilovitý (Boswellia sacra) - je strom z rodu dvouděložných bylin, čeledi březulovitých. Existuje asi 25 druhů kadidlovníků, rostoucích převážně v tropické Africe, Indii a na Středním východě. Boswelia Sacra poskytuje klejopryskyřici, známou pod názvem kadidlo. To kadidlo, které podle bible přinesli tři králové malému Ježíškovi jako jeden z darů. 

Fénixovy slzy. Kdo by o nich neslyšel. Konopný produkt, o jehož účincích kolují legendy. Legálně se koupit nedají a výroba je složitá. CBD je vyrobeno podobnou technologií,  z technického konopí, bez THC.

Naše oči, bez ohledu na neuvěřitelný pokrok medicíny, jsou stále oblastí, kde si většina lékařů ještě neví rady. Ve většině případů lékaři pomohou vidět ostře tím, že vám předepíší brýle, které pak budete postupně měnit za silnější, jak se váš zrak bude zhoršovat.

Roste nejenom na Islandu, jak by se zdálo podle názvu. Hojný je v Evropě, Asii i v Americe,  nasbírat si jej můžete i u nás. Najdete ho na lesnatých kopcích na vlhkých místech, často tam, co roste mech. U nás je tato bylina známá i pod názvem pukléřka islandská, a přezdívá se jí přírodní penicilin.

Ačkoliv většina to většina očních lékařů zatím není ochotna přijmout, zlepšení stavu u řady očních vad a nemocí je možné dosáhnout pravidelným tréninkem očí. Jednoduchou a přitom velmi účinnou pomůckou k procvičování zraku jsou přitom i děrované brýle.

Vitaminem K2 proti civilizačním chorobám. I když se o vitaminu K2 mluví poslední dobou v superlativech především proto, že tento vitamin umí do těch správných míst dopravit vápník a tentýž vápník odstranit z oblastí, kde může škodit, jeho další významy a funkce pro zdraví našeho organismu dosud nejsou dostatečně doceněné. Nejnovější výzkumy ukazují neskutečné souvislosti mezi mnohými civilizačními chorobami a nedostatkem vitaminu K. Nedostatek K2 má možná souvislost i s naším stárnutím. Vitamin K2, stejně jako K1, patří mezi vitamíny rozpustné v tucích.

Strana 1 z 18