Nebyl vybrán žádný obrázek

Parfémovaná voda Tesori d` Oriente Royal Oud Dello Yemen Thalasso Therapy 100ml

Okouzlí svou rafinovanou, orientální dřevitou vůní plné kouzla, která vás dostane svými mistrně zkombinovanými tóny květin, vzácného koření a dřeva.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 205,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Parfémovaná voda Tesori d` Oriente Royal Oud Dello Yemen Thalasso Therapy 100nl

Země původu: Itálie
Vyrobeno v: Itálie
Pohlaví: unisex
Druh vůně: dřevité, orientální
Hlava vůně: Květinové tóny
Srdce vůně: Koření
Základ vůně: Agarové dřevo, Ambra

Parfémovaná voda Tesori d'Oriente Royal Oud dello Yemen vás okouzlí svou rafinovanou, orientální dřevitou vůní plné kouzla, která vás dostane svými mistrně zkombinovanými tóny květin, vzácného koření a dřeva.

První dojem z vůně: pepř, frézie, kadidlo, mandarinka. Srdce, charakter vůně: karafiát, benzoe, broskev, konvalinka. Základ, závěrečné tóny vůně: med, pudrové, orientální a dřevité noty, ambra a koření

Všechny výrobky Tesori d'Oriente řady Royal Oud dello Yemen jsou parfémovány vůní, s níž se ocitnete ve fascinující jemenské oblasti mezi hvězdnou oblohou, teplou a obklopující atmosférou a opojnými vůněmi ve vzduchu. Jednou z nich je po staletí výjimečná a vzácná esence z agarového dřeva, oud, nazývaný jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“. Získává se z pryskyřice stromu rodiny Aquilaria. Používá se v orientálních posvátných obřadech a je symbolem par excellence tradiční arabské civilizace.

Filozofie značky Tesori d'Oriente pochází z vize, nabídnout každému možnost přeměnit každodenní rutinu a stres na očistný potěšující rituál. Nabídnout každému vůně jako ozvěny vzdálených zemí pro blaho těla i duše. Zde jsou poklady Východu. Tady je váš další výlet...

Balení: 100 ml