T14 - Pružnost bambusu (Bend Bamboo) (tablety)

Pružnost bambusu je Bylinná směs z řady Tří podkladů. Užívá se po jídle, v balení je 60 tablet á 500mg, dávkování 1-2 tablety denně.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 710,00 Kč
Prodejní cena bez DPH617,39 Kč
Sleva
Hodnota DPH92,61 Kč
Dostupnost: SKLADEM

T14 - PRUŽNOST BAMBUSU - BEND BAMBOO - Bylinná směs z řady Tří podkladů

Model:
prázdnota krve jater vyvolávající stoupání jaterního jangu

Účinky: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Indikace: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.


Jazyk:
bledý a tenký

Puls:
zadrhávající

Krev jater může být oslabována dlouhodobým zármutkem. U žen se tento stav objevuje častěji, především tehdy, když je spojen se ztrátou krve při porodu. Avšak hněv, frustrace, zášť a nenávist také hrají určitou úlohu při vývoji tohoto syndromu tím, že zvedají jang jater. Je zde tedy kombinace zášti se smutkem. I když by se zdálo, že jsou tyto dvě emoce vzájemně neslučitelné, situaci může vyvolat počáteční smutek a šok, na který později navazuje zášť.  V jiných případech  může prázdnota krve jater vzniknout ze strachu a jang jater může stoupat z následných neustálých obav.

Kontraindikace
Kontraindikace jsou stejné jako pro všechny přípravky doplňující krev, které mohou mít tendenci k oslabování sleziny a vytváření vlhkosti, pokud se užívají dlouhodobě. Proto by se měl užívat kontinuálně 3-4 měsíce s následnou měsíční pauzou. Pokud se zároveň používá akupunktura, je možno alternativně touto cestou doplňovat slezinu a přeměňovat vlhkost.

Užívá se po jídle.

V balení 60 tablet á 500 mg, dávkování 1-2 tablety denně.