MultiGreen prášek směs zelených potravin 80g

Obsahuje harmonickou kombinaci zelených potravin a dalších látek, které navzájem zvyšují svoji účinnost. Kombinace mladý ječmen, mladá pšenice, alfalfa, chlorella, spirulina a chaluha Kelp.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 410,00 Kč
Prodejní cena bez DPH356,52 Kč
Sleva
Hodnota DPH53,48 Kč
Dostupnost: SKLADEM

Tento přípravek obsahuje harmonickou kombinaci zelených potravin a dalších látek, které navzájem zvyšují svoji účinnost.  

Obsah:

mladý ječmen

mladá pšenice

alfalfa

chlorella - nejbohatší přírodní zdroj chlorofylu

spirulina - je bohatým zdrojem vitaminů (zvláště skupiny B a beta-karotenu), minerálů, enzymů a esenciálních mastných kyselin 

chaluha Kelp - obsahující vysoké množství jódu a vitaminu C a laktobacilovou kulturu, která výrazně podporuje vstřebávání všech účinných látek ze zelených potravin.


Obsah živin v zelených nápojích je závislý na způsobu a místě pěstování. Mladý ječmen, Mladá pšenice i Alfalfa jsou vyráběny z mladých výhonků, které jsou pěstovány ekologickým způsobem v bohatých sopečných půdách Austrálie, v oblastech s vysokou intenzitou slunečního svitu. Díky tomu mají maximální obsah účinných látek.

 

Účinné látky: aminokyseliny, jód, chlorofyl, enzymy, vitaminy


Doporučené dávkování:
1–2 čajové lžičky (tj. 2–4 g) denně

 

Vhodná při:

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

 

 

Návod: 1–2 čajové lžičky zamíchejte s ovocným džusem nebo jiným oblíbeným nápojem, můžete přidat třeba do jogurtu. Nepoužívejte ale horké nápoje - neutralizují aktivní enzymy.

 

obsah: 80g

 

Ostatní zelené potraviny zde