MultiGreen Mladá zelená směs 120 kapslí Nástroje zdraví

Směs obsahující synergickou kombinaci mladého ječmene, alfalfy, chlorelly, spiruliny, hnědé rýže, mořských řas,lactobacilových kultur a jablečného prášku. Harmonická kombinace zelených potravin a dalších látek.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 430,00 Kč
Prodejní cena bez DPH373,91 Kč
Sleva
Hodnota DPH56,09 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

MultiGreen® - Mladá zelená směs je doplněk stravy obsahující synergickou kombinaci mladého ječmene, alfalfy, chlorelly, spiruliny, hnědé rýže, mořských řas,lactobacilových kultur a jablečného prášku. Každá tato složka má sama o sobě nutriční hodnotu v kombinaci pak dodávají organické a aktivní živiny s blahodárným účinkem.

Tento přípravek obsahuje harmonickou kombinaci zelených potravin a dalších látek, které se navzájem doplňují.

Kromě mladých výhonků ječmene a alfalfy tu nalezneme i dvě mikroskopické sladkovodní řasy :

Chlorella je přírodním zdrojem chlorofylu a zároveň jedním z detoxikačních prostředků .

Spirulina  je  zdrojem vitaminů (zvláště skupiny B a beta-karotenu), minerálů, enzymů a esenciálních mastných kyselin.

Dále zde najdeme chaluhu Kelp obsahující  jód a laktobacilovou kulturu, která výrazně podporuje vstřebávání všech účinných látek ze zelených potravin.

Obsah živin v zelených potravinách a tedy i míra jejich  účinků jsou ovšem závislé na způsobu a místě pěstování. Mladý ječmen, Mladá pšenice i Alfalfa jsou vyráběny z mladých výhonků, které jsou pěstovány ekologickým způsobem v bohatých sopečných půdách Austrálie, v oblastech s vysokou intenzitou slunečního svitu. Díky tomu mají maximální obsah účinných látek.

Doporučené dávkování 5-10 kapslí denně, zapít dostatečným množstvím vody.
Složení Mladý ječmen, prášek z mladých výhonků, vojtěška(alfalfa), hnědá rýže, jablečná vláknina,chlorella, spirulina, laktobacilové kultury-14 druhů, mořská řasa, kelp, rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza)
Množství účinné látky v 1 kapsli 400 mg Multigreen
Obsah 120 kapslí
Hmotnost 48 g (120 kapslí po 400 mg)
Země původu Austrálie