Rakytník seed oil, Olej ze semen Tibetského Rakytníku Bio HIMALYO 30ml

Vysoce koncentrovaný koktejl účinných látek v dokonale vyvážených poměrech s rozmanitými možnostmi užití.
Základní cena s DPH509,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 509,00 Kč
Prodejní cena bez DPH442,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH66,39 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

100% BIO olej ze semen vysokohorského tibetského rakytníku. Vhodný v kombinaci s džusem.

Pro své hojivé účinky hojně využíván také v kosmetice pro léčbu akné, ekzémů, oparů či drobných poranění pokožky. Bohatý zdroj přírodního vitamínu C.

Čistou esencí a vrcholným produktem z rakytníku je olej, získávaný šetrnou extrakcí ze semen jeho plodů. Velmi náročný a nákladný proces výroby přináší vysoce koncentrovaný koktejl účinných látek v dokonale vyvážených poměrech s rozmanitými možnostmi užití.

Na jedinou kapku tohoto oleje je zapotřebí až třicet čerstvých plodů rakytníku.

Doporučené dávkování: Pro dospělé 2 - 7 kapek 1 - 3× denně, pro děti do 3 let 1 - 3 kapky denně.

Složení: 100% BIO olej ze semen rakytníku řešetlákového
Obsah: 30ml
Země původu: Čína, odrůda vysokohorského tibetského rakytníku

Společnost Himalyo bere kvalitu svých produktů velmi osobně. Pečlivě vybírají ty nejlepší lokality pro pěstování plodů a detailně kontrolují celý průběh výroby od samého počátku až do předání každého produktu do rukou našich zákazníků. Vše začíná ručním sběrem plodů, který je nejen šetrný k rostlinám kustovnice, ale zajišťuje selekci jen vyzrálých plodů, čerstvost a dokonale uchovává všechny důležité nutrienty.

Zpracování plodů do jejich práškové podoby probíhá přímo v místě sklizně, kde jsou z uzrálých plodů kustovnice extrahovány ty nejprospěšnější složky a ty jsou následně v kontrolovaných a zapečetěných obalech doručeny k finálnímu zpracování.  Závěrečným krokem je naplnění tohoto čistě přírodního extraktu kustovnice do veganských kapslí. Proto se u kapslí HIMALYO vždy jedná o 100% rostlinný produkt.

Rakytník řešetlákový, lat. Hippophae rhamnoides je dvoudomý keř dorůstající výšky až 6 m. Byl známý již v dávné minulosti a tradičně využívaný ve fytoterapii Ruska, Sibiře i některých částí Číny. Předmětem sběru jsou plody, které dozrávají od srpna do října. Plodenství tvoří podlouhlé oranžové baly kolem trnitých větví.