Bio rakytníková šťáva 100% Beutelsbacher 0,33l

Vratná láhev, záloha 4 Kč. 100% šťáva je šetrně lisována z toskánských rakytníků. Rakytník je ceněný pro zdravotní účinky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 128,00 Kč
Prodejní cena bez DPH111,30 Kč
Sleva
Hodnota DPH16,70 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Tato 100% šťáva je šetrně lisována z toskánských rakytníků, které jí propůjčují velmi příjemnou chuť. Rakytník je ceněný pro zdravotní účinky. Jeho šťáva obsahuje desetkrát více vitamínu C než citrónová šťáva a pouhé 3 lžíce stačí k pokrytí 50 % doporučené denní dávky vitaminu A.

Co to je přímé lisování?
Běžné džusy jsou vyráběny z koncentrátu, který se vyrábí odpařováním vylisované šťávy. Takto zahuštěný džus je levnější na přepravu a skladování. Před plněním do konečného obalu se koncentrát naředí vodou. Zahušťování má negativní vliv jak na obsah vitamínů, tak na chuť džusu. Džusy z přímého lisování se získávají lisováním čerstvého ovoce a okamžitým stáčením vylisované šťávy. Džus se poté pasterizuje krátkým šetrným zahřátím, které zajistí mikrobiologickou nezávadnost džusu. Pasterizovaný džus se nemusí skladovat až do chvíle otevření v ledničce. Rozdíl mezi džusem z koncentrátu a džusem z přímého lisování je patrný na první doušek - ochutnejte!

Země původu: Německo

Složení: lisovaná šťáva z rakytníku

Upozornění: Vratná láhev, záloha 4 Kč je již připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit na jednom z našich odběrních míst nebo v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.

Výživové informace na 100g
Energie 256 kJ / 61 kcal
Tuky 3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 4,8 g
z toho cukry 4,5 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 1,2 g
Sůl 0,03 g
Vitamin C 60 mg (75 %)

Rakytníková šťáva 100%. Není vyrobeno z koncentrátu. Pasterováno. Podíl ovocné složky 100 %. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 7 dnů.