Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

GREENFIT® - Sypká směs mladých výhonků zelených rostlin (ječmen, pšenice, vojtěška) 200g

Kombinace použitých rostlin obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů a aminokyselin v organické podobě, které organizmus dokáže velice dobře vstřebat.
Základní cena s DPH340,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 319,00 Kč
Sleva-21,00 Kč
Hodnota DPH41,61 Kč

GREENFIT - zelený poklad Dr. Popova je originální směs mladých výhonků zelených rostlin (ječmen, pšenice, vojtěška). Díky kombinací všech tří druhů rostlin obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů a aminokyselin v organické podobě, které organizmus dokáže velice dobře vstřebat. Jedná se o prášek na přípravu nápoje.

GREENFIT je originální směs mladých výhonků zelených rostlin, která obsahuje to nejlepší, co může příroda nabídnout. Tyto mladé zelené rostliny (mladý zelený ječmen, pšenice, vojtěška) jsou zdrojem celé řady důležitých živin v jejich nejúčinnější – organické podobě.

GREENFIT obsahuje ve velkém poměru mladý zelený ječmen, mladou pšenici a mladou vojtěšku. Zelený ječmen obsahuje důležité esenciální živiny v optimálním poměru, které organizmus výborně vstřebává. Zelený ječmen je skvělý zdroj dobře vstřebatelných vitamínů, minerálů a aminokyselin. Náš organizmus je nutně potřebuje, ale nedokáže si je sám vyrobit a přijímá je do těla potravou a vodou. Mají významnou úlohu při růstu a pro metabolismus celého organizmu, proto je vhodné je doplňovat zejména při špatné výživě, stresu, vyčerpanosti. Rozmícháním prášku ve vodě vznikne svěží nápoj, který tyto nutné látky vhodně doplňuje.

Použití: Ve 250 ml vody rozpustíme 1-2 lžičky prášku a užíváme 1-2x denně jako nápoj. Nejvyšší dávka 4 lžičky prášku denně.

Balení Zeleného ječmene GREENFIT obsahuje 200 g prášku.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C. Ukládejte mimo dosahu dětí. Země původu - Čína.

Maximální denní dávka (6,5 g) obsahuje: 3,25g zeleného ječmene, 1,625g vojtěšky a 1,625g pšenice - sušené prášky.