Pine Bark & Berry - Nápoj v prášku (borůvky, brusinky) 30g Organic Viridian

Borůvky, Brusinky, Kůra borovice lesní - bio prášky pro celkem 20 nápojů pro zdraví očí, prevenci infekce močového ústrojí, kůže, oběhový systém.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 899,00 Kč
Prodejní cena bez DPH781,74 Kč
Sleva
Hodnota DPH117,26 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

PINE BARK & BERRY ORGANIC
 
Pine Bark & Berry je lahodný přírodní nápoj složený z bio prášku z borůvkové šťávy, extraktu z borůvek, bio prášku z brusinkové šťávy a bio extraktu z kůry Borovice lesní. Balení obsahuje směs pro přípravu celkem 20 nápojů.

Spojení zmíněných přísad vytváří silnou a precizně cílenou směs. Všechny obsažené složky pochází z Laponska – nejsevernější a nejřídčeji osídlené oblasti Finska, místa typického civilizací nedotčenými lesy.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Lahodný nápoj nápoj pro každý den
- Kondici a stav očí
- Prevenci infekce močového ústrojí
- Kondici a stav pokožky
- Kondici a stav oběhového systému (cirkulace a mikrocirkulace)
- Očistu organismu a celkovou prevenci
 
Borůvky
Extrakt z borůvek je bohatý na flavonoidy známé jako proanthokyanidiny. Jejich vlastnosti jsou spojené s cirkulací krve v těle, se stavem cév, se zásobením kyslíkem a se stavem očí. Rovněž fungují jako prevence zánětu a mají vliv na hladinu tělesného cukru.
Účinky extraktu z borůvek byly zkoumány na pilotech RAF během Druhé světové války za účelem zlepšení ostrosti zraku během noci, lepšímu zvyknutí oka na tmu a rychlejší obnově po vystavení náhlé záři.
Vlastnosti flavonoidů obsažených v borůvkách souvisí se zásobením oka kyslíkem, s prevencí a podporou při očních chorobách (retinopatie, šedý zákal, ...)
 
Brusinky
Vlastnosti brusinek je velmi dobře známé v souvislosti s podporou při infekcích močového ústrojí, ledvinovými kameny a s očistou organismu. Mají také vlastnosti spojené s fungováním oběhového systému a fungováním prostaty.
 
Kůra borovice lesní
Kůra z borovice obsahuje látky mající podobné účinky jako borůvky – mají vliv na stav oční rohovky, působí preventivně a podpůrně při očních onemocněních  a také ovlivňují zrak ve tmě. Nezanedbatelně také ovlivňují kolagenové struktury ve svalové a kožní tkání. S tím souvisí i vliv na cirkulaci a mikrocirkulaci krve v těle.
 
Balení: 30 g
Dávkování: Smíchejte 1,5 g prášku (1 čajová lžička) s vodou či džusem.Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Složení:
Počet dávek v balení: 20 x 1,5 g:  1,5 g*
Bio prášek ze šťávy borůvky (Vaccinium Myrtillus): 600 mg
Bio prášek ze šťávy brusinky (Vaccinium Vitis-idaea): 600 mg
Bio extrakt z borůvek (Vaccinium Myrtillus): 225 mg   
Z toho 25 % proanthokyanidinů (OPC)
Bio extrakt z kůry Borovice lesní (Pinus Sylvestris): 75 mg
Z toho 50 % proanthokyanidinů (OPC)   

* 1,5 g odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje 20 dávek.
 

 
 
Doplněk stravy v bio kvalitě.