Borůvka plod bez AZO (siřičitanů) 100g

Antioxidant, normální činnosti cévní soustavy, kapilárních cév a žil, hladina cukru v krvi, metabolismus lipidů a bílkovin, zdravý zrak, trávení, žaludek, střeva, uvolňuje od pocitu těžkých nohou.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 69,00 Kč
Prodejní cena bez DPH60,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH9,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Borůvka - Vaccinium myrtillus L. je jedním z nejzdravějších druhů ovoce u nás. Borůvky jsou všeobecně známé jako jeden z nejsilnějších antioxidantů a navíc se řadí i mezi chuťově nejlepší ovoce. Sušené borůvky si zachovávají stejné vlastnosti jako plody čerstvé.

Borůvka působí jako antioxidant, přispívá k normální činnosti cévní soustavy, zejména kapilárních cév a žil. Uvolňuje od pocitu těžkých nohou, má vliv na hladinu cukru v krvi, metabolismus lipidů a bílkovin. Podporuje tvorbu kolagenu v očích a je doporučována pro normální stav zraku. Plod borůvky napomáhá k normalizaci trávení a stavu žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva.

Tradiční užití: Jednu lžičku sušených plodů užíváme 3× denně nebo dle potřeby.

Složení: borůvky, cukr, fruktózový sirup, rostlinný olej.

Původ: Holandsko

Plody obsahují třísloviny, antioxidanty, bioflavonoidy, karotenoidy, provitamín A, resveratrol, vitamín C, vitamíny skupiny B, ovocné cukry, malé množství tuků, hořčík, draslík, mangan, železo, měď, zinek, chrom.


Schválená zdravotní tvrzení podle platné legislativy EU:
Normální činnost cévní soustavy - těžké nohy
Trávení - střevní tranzit
Hladina cukru v krvi
Antioxidant
Metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin
Normální stav zraku - antioxidant
Tvorba kolagenu v oku
Normální činnost  kapilárních  cév a žíl - antioxidant
Normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva
Normální stav zraku
Antioxidant
Normální stav vlasů a nehtů
Normální funkce močové soustavy

Tradiční užití: 1 lžičku sušených plodů 3x denně. Nenechte se zmást nízkou gramáží, k výrobě je potřeba několikanásobně větší množství plodů čerstvých.