Borůvky mrazem sušené (lyofilizované) Blueberries Purasana 150g

Maximální zachování živin v nejvyšší možné kvalitě. Pozitivně působí na naše oči, cévy a žíly, pomáhá s pocitem těžkých nohou, silný antioxidant.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 260,00 Kč
Prodejní cena bez DPH226,09 Kč
Sleva
Hodnota DPH33,91 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

BLUEBERRIES (Borůvky)

Maximální zachování živin v nejvyšší možné kvalitě - superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí citlivých na vyšší teploty.

Jde o speciální šetrnou metodu, kdy je díky několika krokům potravina postupně sušena mrazem, včetně přechodové lázně v jablečném džusu, který těmto plodům dodává nezaměnitelnou svěžest a chuť. Součástí této nadstandardní procedury, jejímž cílem je zachování maximálního množství živin, je také následné použití ochranného filmu ze slunečnicového oleje (ekologické zemědělství), čímž je zabráněno nadměrnému vysychání produktu a ztrátě optimálních organoleptických vlastností.

Borůvky pozitivně působí na naše oči. Díky antioxidačnímu vlivu čistí a chrání náš organismus před nežádoucími vlivy volných radikálů. Pozitivní účinky mají borůvky na cévy a žíly, které udržují v normálním stavu. Vlastnosti borůvek ocení lidé trpící pocitem těžkých nohou, který napomáhají odstraňovat.
 
Plody borůvky mají typickou výraznou chuť, množství pozitivních účinků a schopnost barvit do modra, pokrmům proto z hlediska chuti i zabarvení dodávají atraktivní prvek. Pro svou plnou ovocnou chuť jsou borůvky Purasana velmi oblíbené.
 
Použití: Konzumujte samotné nebo přidávejte do jogurtu, cereálií nebo mléčného koktejlu.
Tradiční užití: 1 lžička sušených plodů 3x denně.
 
Výživové údaje: 100 g
Energetická hodnota: 1503 kJ / 359 kcal
Tuky: 2,43 g
Z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 77,2 g
Z toho cukry: 51,4 g
Vláknina: 12,8 g
Bílkoviny: 2,93 g
Sůl: 0 g

Složení: 60% sušené borůvky (Vaccinium corymbosum), 39% jablečný džus koncentrát, slunečnicový olej <1%.
 
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití.
Sušené ovoce.
Balení: 150 g