Borůvka plod BIO natural Vaccinium myrtillus L. 500g

Antioxidant, normální činnosti cévní soustavy, kapilárních cév a žil, hladina cukru v krvi, metabolismus lipidů a bílkovin, zdravý zrak, trávení, žaludek, střeva, uvolňuje od pocitu těžkých nohou.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 861,00 Kč
Prodejní cena bez DPH748,70 Kč
Sleva
Hodnota DPH112,30 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Plod borůvky je nedílnou součástí kulinářství, ale i tradičním fytoterapeutickým prostředkem. Díky antioxidačním a chuťovým vlastnostem se řadí k našemu nejcennějšímu ovoci. Sušené borůvky BIO si zachovávají stejné vlastnosti jako plody čerstvé. Nenechte se zmást nízkou gramáží, k výrobě je potřeba několikanásobně větší množství plodů čerstvých. Za tmavou barvu borůvek jsou odpovědná ceněná barviva antokyany.

Borůvka BIO působí jako antioxidant, přispívá k normální činnosti cévní soustavy, zejména kapilárních cév a žil. Uvolňuje od pocitu těžkých nohou, má vliv na hladinu cukru v krvi, metabolismus lipidů a bílkovin. Podporuje tvorbu kolagenu v očích a je doporučována pro normální stav zraku. Plod borůvky napomáhá k normalizaci trávení a stavu žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva.

Tradiční užití: Jednu lžičku sušených plodů užíváme 3× denně nebo dle potřeby.

Složení: 100% Vaccinum myrtillus L. BIO

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné další informace, které obsahují zdravotní tvrzení.