Acai, šťáva Premix, Brazílie 500ml

Jemně nasládlá chuť připomínající kombinaci třešní, brusinek a citronu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 418,00 Kč
Prodejní cena bez DPH363,48 Kč
Sleva
Hodnota DPH54,52 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Brazilské ovoce - plod Acai vhodný pro přidávání do zákusků, zmrzlin, bílých omáček, dresinků, koktejlů a long drinků. Dává jim zcela neznámé, ale velmi lahodné chuťové nuance.

Acai obsahuje nejvíce antioxidantů ze všech známých druhů ovoce, množství glykoproteinů, bílkovin, vlákniny a esenciálních omega 3, 6 a omega-9 mastných kyselin.

Ovoce acai je považováno za jednu z nejzdravějších potravin na naší planetě.

Jemně nasládlá chuť připomínající kombinaci třešní, brusinek a citronu. Má též podpůrné účinky při redukčních dietách a další pozitivní účinky na náš organismus. Vysoká vstřebatelnost účinných látek střevní sliznicí, která dosahuje až 95%.

Příprava: jako ovocný nápoj: 500 ml vydá podle chuti minimálně na 2,5 litru ovocné šťávy.

Dávkování: 2× denně 30ml na lačno

Složení: ovocná dužina acai, cukr (cukrová třtina), voda, kyselina citronová, konzervační látka: sorbát draselný, acai aromatizující činidlo, kyselina askorbová.

Proč užívat Acaí v tekuté podobě?
Hlavní výhodou je vysoká vstřebatelnost účinných látek střevní sliznicí, která dosahuje až 95%. Každý doplněk stravy, který je v tekuté podobě (koloidní roztok) má vysokou vstřebatelnost. Naproti tomu vstřebatelnost účinných látek ze sušených plodů je mnohem nižší, což je ovlivněno zejména kvalitou rozkousání v dutině ústní a následnou kvalitou natrávení v tenkém střevě, které je nutným předpokladem pro absorbci jednotlivých vitamínů, minerálů atd. Vliv na vstřebatelnost má i jiná přijatá potrava spolu se sušenými plody, proto je doporučeno pít Acaí šťávu na lačno.

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Upozornění:  Po otevření před chladem a spotřebujte do 3 měsíců. Vyrobeno v Brazílii.
Nutriční informace na 100g / 100ml
Kalorie 762 kJ / 182kcal
Tuky 7 g
které nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 20 g
z toho cukru 2 g
Protein 2,1 g
Sůl 0 g