Kategorie e-shopu

Cordyceps Sinesis Extra Strong SuperionHerbs 90tbl

Cordyceps je považován za nejlepší tonikum pro esenci Jing. Má pověst velmi silného povzbuzovače životní síly, sexuální a fyzické síly, mentální energie a imunitního systému. Sportovci jej využívají ke zlepšení atletických výkonů.
Základní cena s DPH990,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 990,00 Kč
Prodejní cena bez DPH860,87 Kč
Sleva
Hodnota DPH129,13 Kč
Dostupnost: Skladem

Cordyceps sinesis SuperionHerbs - Extrakt 30% polysacharidů, 15% manitolu, Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z mycelia Cordycepsu CS-4
Balení: 90 kapslí Kapsle: 500 mg
Užívání: Nejlépe ráno a večer na lačno 1-2 kapsle, zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Obsah polysacharidů min.30%
Obsah manitolu min.15%

Cordyceps je považován za jedno z nejlepších  tonik pro esenci Jing. Má pověst velmi silného povzbuzovače životní síly, sexuální a fyzické síly, mentální energie a imunitního systému. Cordyceps posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Říká se, že je schopen zvyšovat základní životní sílu, která je nutná pro fungování všech orgánů. Protože obsahuje jak Jinovou, tak i jangovou složku, může být užíván na rozdíl od většiny léčivých rostlin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čínské medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování mládí a pro potřeby rekonvalescence.

Cordyceps je velmi široce používán pro účely posílení primární energie ledvin, která souvisí se sexuální energií, s mozkovými funkcemi, s tělesnou integritou a obnovou samoléčivých mechanizmů organizmu. Je to velmi silné Jang tonikum. Pro podporu sexuálních funkcí je Cordyceps považován za jedno z nejlepších tonik.
Důsledné a dlouhodobé užívání Cordycepsu pomáhá posilovat kosti a celkově kosterní strukturu. Cordyceps je také velmi silným tonikem pro funkci plic. Lze ho použít k posílení síly dechu u zdravých jedinců.

Sportovci, především v Asii Cordyceps užívají ve sportu ke zlepšení atletikých výkonů. Neobsahuje žádné steroidy, ale výrazně zlepšuje výkonnost a schopnost budovat svalovou hmotu.

Cordyceps podporuje správnou funkci imunitního systému.

Ne všechny druhy mycelia Cordycepsu mají stejné vlastnosti. Na kvalitě použitého mycelia závisí účinnost výsledného produktu. Superionherbs používá mycelium Cordycepsu nejvyšší kvality a tak zaručuje vysoký účinek výsledného produktu.

Podle TČM podporuje
zdravý imunitní systém
plodnost a sexuální funkce
zdravý kardiovaskulární systém
posílení vitality

Účinky podle TCM
doplňuje ledvinový yang a ming men
posiluje plicní yin
vyživuje esenci ledvin
transformuje hlen a zastavuje kašel
uklidňuje ducha
podporuje obrannou qi

TCM charakteristika
teplota – teplá
chuť – sladká
tropismus – plíce, ledviny