Kategorie e-shopu

Epam 900 T - mužský 50ml

Zajišťuje správnou funkci dolních cest močových, urogenitálního systému, funkci prostaty a sexuální rovnováhu.
Základní cena s DPH265,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 265,00 Kč
Prodejní cena bez DPH219,01 Kč
Sleva
Hodnota DPH45,99 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Epam 900T mužský je jeden z posledních Epamů který vyvinul A. V. Skvorcov. Jedná se o silný biostimulátor, který působí příznivě na potenci a mužské orgány. Osvědčil se jako preventivní a léčebný prostředek při problémech s prostatou. Má poměrně vysokou energetickou hodnotu, která je posílena komponenty se silnými přírodními adaptogeny, které se v tomto Epamu nacházejí.

Použití: Používá se při všech problémech s mužskými orgány, jako je například impotence a prostata. Zajišťuje správnou funkci dolních cest močových, urogenitálního systému, funkci prostaty a sexuální rovnováhu.

Podmínky úchovy: Doplněk stravy by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.

Složení: Mateří kašička, propolis, ženšen, eleuterokok, čerstvá echinacea, ginkgo biloba, aloe vera, mumio, kopřiva, máta, lípa, měsíček, glycerol lékopisné kvality, pitná voda, 14% jemný melasový líh.

Velikost balení: 50 ml

Dávkování: 3 x denně 10 kapek pod jazyk. Ponechat v ústech a potom polknout.

Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 14 let, pouze za výše uvedeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.