Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Pangamin Aktiv 200 tablet

Pangamin AKTIV Snadný pohyb obsahuje chondroitin a glukosamin, které jsou přirozenou součástí zdravé struktury chrupavky. Kolagen je základní stavební kámen chrupavky, vitamín C navíc podporuje jeho další tvorbu. Preparát je určen k ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 119,00 Kč
Sleva

Pangamin AKTIV Snadný pohyb obsahuje chondroitin a glukosamin, které jsou přirozenou součástí zdravé struktury chrupavky. Kolagen je základní stavební kámen chrupavky, vitamín C navíc podporuje jeho další tvorbu. Preparát je určen k doplňkové léčbě kloubních obtíží a osteroartrózy ve všech lokalizacích.

Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Vlastnosti pivovarských kvasnic, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Látky v nich obsažené se rozvíjí životními procesy v buňkách při kvašení a z ječmene procesem klíčení.

Dávkování: Dospělí 2x denně 2 tablety po jídle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tablety dostatečně zapijte vodou. Výrobek není určen dětem do 3 let.

OBSAH: 200 tablet, hmotnost 90 g