Azadirachta plod (Nimba, Neem) kapky (tinktura) 50ml

Antibakteriální i antivirové působení (bolest v krku, chřipky, angíny, nachlazení), imunitní systém. Proti plísním a parazitům. Při kožních problémech, zlepšuje kvalitu a vzhled pokožky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 135,00 Kč
Prodejní cena bez DPH111,57 Kč
Sleva
Hodnota DPH23,43 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Azadirachta plod (bylinná tinktura - kapky). Extrakt z plodu léčivé rostliny azadirachta (zaderach indický).

Zaderach indický (Azadirachta indica, čeleď strdivkovité - Meliaceae, SK: Zederach indický) jinak též Nimba či Neem antibakteriální i antivirové působení (bolest v krku, chřipky, angíny, nachlazení), podporuje imunitní systém, zejména buněčnou imunitu. Působí proti plísním a parazitům. Pomáhá při kožních problémech, vyhlazuje vrásky, zlepšuje kvalitu a vzhled pokožky.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold):
Přirozená obranyschopnost - odolnost. Antioxidant. Normální činnost jater. Normální stav pokožky. Normální stav zraku. Metabolismus cukrů. Normální stav trávicího traktu.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury:
velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina zaderach indický.

Výrobce:
Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování:
3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro  těhotné a kojící matky.