Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Hřebíček kapky, tinktura 50ml

Tinktura (extrakt) ze sušeného Výrazné antiseptikum, blokuje růst bakterií včetně streptokoků a stafylokoků, brzdí růst plísní a má i protivirové účinky. Tlumí nutkání ke zvracení. Ve stomatologii lokálně znecitlivuje a tím snižuje bolestiv
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 121,00 Kč
Prodejní cena bez DPH100,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH21,00 Kč

Tinktura (extrakt) ze sušeného poupěte hřebíčkovce vonného.b Hřebíčkovec vonný (Caryophyllus aromaticus). Tlumí nutkání ke zvracení. Hřebíčkovec vonný (Caryophyllus aromaticus) používáme jako výrazné antiseptikum, blokuje růst bakterií včetně streptokoků a stafylokoků, brzdí růst plísní a má i protivirové účinky. Tlumí nutkání ke zvracení. Ve stomatologii lokálně znecitlivuje a tím snižuje bolestivost zubního nervu. Působí na nehojící se a hnisající rány. Obsah alkoholu 40 %.

Zdravotní tvrzení ve formě schválené Evropskou komisí pro tuto bylinu: Antioxidant. Normální činnost kardiovaskulárního systému -oběh - prokrvení. Normální trávení - chuť k jídlu. Libido. Normální funkce dýchacího systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 5-10 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Kód:antiseptikum,zvracení,hnisavé rány,stomatologické anestetikum.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133