Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Hřebíček kapky, tinktura 50ml

Tinktura (extrakt) ze sušeného Výrazné antiseptikum, blokuje růst bakterií včetně streptokoků a stafylokoků, brzdí růst plísní a má i protivirové účinky. Tlumí nutkání ke zvracení. Ve stomatologii lokálně znecitlivuje a tím snižuje bolestiv
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 119,00 Kč
Sleva

Tinktura (extrakt) ze sušeného poupěte hřebíčkovce vonného.b Hřebíčkovec vonný (Caryophyllus aromaticus). Tlumí nutkání ke zvracení. Hřebíčkovec vonný (Caryophyllus aromaticus) používáme jako výrazné antiseptikum, blokuje růst bakterií včetně streptokoků a stafylokoků, brzdí růst plísní a má i protivirové účinky. Tlumí nutkání ke zvracení. Ve stomatologii lokálně znecitlivuje a tím snižuje bolestivost zubního nervu. Působí na nehojící se a hnisající rány. Obsah alkoholu 40 %.

Zdravotní tvrzení ve formě schválené Evropskou komisí pro tuto bylinu: Antioxidant. Normální činnost kardiovaskulárního systému -oběh - prokrvení. Normální trávení - chuť k jídlu. Libido. Normální funkce dýchacího systému.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 5-10 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Kód:antiseptikum,zvracení,hnisavé rány,stomatologické anestetikum.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133