Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Propolis Bio 90 kapslí 20g

Propolis je vzácná přírodní látka, včelí produkt s mimořádnými účinky na lidský organismus. Zlepšuje obranyschopnost, ošetřuje drobná poranění, má hojivé účinky. Chrání před toxickými látkami, regeneruje buňky, podporuje krevní oběh, srdce,
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 255,00 Kč
Prodejní cena bez DPH221,74 Kč
Sleva
Hodnota DPH33,26 Kč

Propolis je vzácná přírodní látka produkovaná pupeny rostlin, kterou včely sbírají a poté využívají k tmelení netěsností a k ochraně úlu před bakteriemi, viry a parazity. Propolis má však mimořádné účinky i na lidský organismus.

Když se řekne „včelí produkty“, většina lidí si představí hlavně med. Neméně prospěšná je však i látka jménem propolis, která je zásadně důležitá pro přežití včel. Jejím základem jsou pryskyřice, které produkují pupeny rostlin k ochraně před mikroorganismy. Včely je sbírají, mísí se slinami a využívají nejen k tmelení mezer, ale také jako velmi účinnou desinfekci prostor úlu. A stejně jako jiné včelí produkty, také propolis vyniká svými mimořádnými účinky na lidské zdraví.

Pomoc proti virům a bakteriím

Propolis obsahuje fenylester kyseliny kávové a další vzácné látky s biostimulačními desinfekčními účinky. Díky tomu povzbuzuje činnost imunitního systému a výrazně zlepšuje obranyschopnost celého organismu i jednotlivých tkání (zvláště pak dýchací soustavy) vůči virům, bakteriím a plísním. Při léčbě antibiotiky podporuje jejich účinnost a pomáhá zmírnit jejich nežádoucí účinky.

Hojení ran

Propolis představuje velmi vhodný prostředek k ošetření drobných poranění – ránu desinfikuje, podporuje nastartování hojivých procesů.

Další příznivé účinky

? pomáhá chránit tělesné tkáně, zvláště pak citlivé buňky jater, před působením toxických látek,

? přispívá ke zlepšení odolnosti buněk vůči degenerativním procesům,

? podporuje krevní oběh a zdraví srdečně cévního systému,

? působí příznivě na ledviny, klouby a trávicí soustavu,

? přináší úlevu při bolestech hlavy, uší a zubů,

? pozitivně působí na zuby, dásně i celou ústní dutinu, je možné jej užívat jako kloktadlo a k výplachům úst.

 

Propolis je netoxický, nemá žádné vedlejší účinky, a proto může být užíván dlouhodobě. Nevhodný je pouze pro osoby, které jsou na něj alergické.

Složení:

Propolis, rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza vhodné pro vegetariány)

Doporučené dávkování: 1 - 2 kapsle 2x denně

Množství účinné látky v jedné kapsli: 225 mg propolis 18%

Obsah: 90 kapslí

Hmotnost: 20 g