Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Mateří Kašička Bio 60 kapslí 18g

Mateří kašička je látka bohatá na vitamíny, minerály, aminokyseliny, nukleové kyseliny a další důležité látky. Zvyšuje imunitu, schopnost regenerace, hojí rány, popáleniny, zvyšuje vitalitu, prokrvuje a regeneruje mozkové buňky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 329,00 Kč
Prodejní cena bez DPH286,09 Kč
Sleva
Hodnota DPH42,91 Kč

Mateří kašička je včelí produkt určený k výživě larev a včelích matek. Je bohatá na vitaminy, zvláště skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12, a dále A, C a E), minerály (železo, draslík, vápník, chrom, mangan, zinek, měď), esenciální aminokyseliny, nukleové kyseliny a další důležité látky.

Mateří kašička, neboli látka, kterou vytvářejí včely ve svých hltanových žlázách, je skvělou ukázkou toho, co dokáže dokonalá výživa. Ze zárodků, které jsou touto „superpotravou“ krmeny jen první tři dny života, se vyvinou drobné dělnice, které žijí jen pár týdnů. Zato geneticky zcela totožná včelí královna, která mateří kašičku konzumuje po celý život, dorůstá dvojnásobné velikosti, dožívá se až pěti let a každý den snese přes 2000 vajíček. Mateří kašička má navíc řadu pozitivních účinků i na organismus člověka.

Dokonalý koktejl živin

Mateří kašička obsahuje řadu nezbytných živin: vitaminy A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12, železo, draslík, chróm, mangan, 20 aminokyselin či kyselinu nukleovou, která podporuje buněčnou regeneraci. Díky tomu:

? podporuje imunitu a schopnost regenerace,

? zlepšuje hojení ran, zejména popálenin,

? zvyšuje celkovou vitalitu, zvláště u seniorů a osob v rekonvalescenci.


Hormonální rovnováha

Mateří kašička obsahuje látky podobné ženským pohlavním hormonům a díky tomu příznivě ovlivňuje oblasti spojené s hormonální rovnováhou: menstruační cyklus, plodnost, sexuální vitalitu a potíže v období menopauzy.

Energie pro mozek

Mateří kašička podporuje prokrvení mozkové tkáně, zvyšuje odolnost nervových buněk vůči degenerativním procesům a podporuje jejich regeneraci. Pomáhá také lépe zvládat zátěžové situace a psychické otřesy.

Další příznivé účinky

?zlepšuje zdraví srdce a cév,

?pozitivně ovlivňuje krevní tlak a hladinu cholesterolu,

?podporuje kvalitu vlasů a pleti,

?pomáhá při nespavosti,

?příznivě působí při bolestech hlavy a migrénách.

Mateří kašička se nedoporučuje užívat dlouhodobě, ale spíše jako intenzívní kúra 1-2x ročně. Je nevhodná pro těhotné ženy a osoby alergické na včelí produkty. U vážnějších zdravotních problémů konzultujte její použití s lékařem.

Složení:

Včelí mateřská kašička a pyl, rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza, vhodné pro vegetariány)

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně

Množství účinné látky v jedné kapsli: 200 mg včelí mateří kašička, 100 mg včelí pyl

Obsah: 60 kapslí

Hmotnost: 18 g