Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Žlutá emulze - Zalmanova pryskyřičná koupel (snižuje krevní tlak) 250ml

Univerzální způsob léčení těla, zvýšení metabolismu, odstranění toxinů, samoregulace, imunitní systém, obezita, celulitída, omlazení, prevence předčasného stárnutí.
Základní cena s DPH410,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 410,00 Kč
Prodejní cena bez DPH338,84 Kč
Sleva
Hodnota DPH71,16 Kč
Dočasně vyprodáno

Metoda doktora Zalmanova - kapilárová terapie

Terpentýnové (pryskyřičné) vany jsou univerzální způsob léčení těla. Vedou ke zvýšenému metabolismu, odstranění toxinů, stimulují procesy samoregulace a imunitního systému. Vany jsou účinným prostředkem omlazení, prevence předčasného stárnutí, prostředky pro zlepšení fyzické kondice, zlepšení zdraví a vitalitu. Jsou užitečné pro ty, kteří se považují za téměř zdravé. Terpentýnové vany přispívají k normalizaci metabolismu tuků. Žlutá lázeň může být úspěšně použita jako prostředek pro udržitelné hubnutí a odstraňování celulitidy, vede k hloubkovénu čištění, normalizuje a zlepšuje její stav. Vany při správném použití nezpůsobují žádné patologické změny.

V roce 1904, Dr AS Zalmanov (1875-1965) vytvořil dva typy řešení pro lázeň - bílá emulze a žlutý roztok. Vynalezl koupele s terpentýnem pro obnovení průtoku krve po celém těle. Účinnost terpentýnových lázní je na úrovni toku kapilární krve, přesněji řečeno - v metabolických procesech, které probíhají na této úrovni cévního systému.

Co je terpentýn ? Není to petrolej, benzín ani rozpouštědlo. Je naprosto přírodní produkt. Terpentýn - je esenciální olej extrahovaný z pryskyřice borovice - pryskyřice, chrání strom před poškozením, má příjemnou vůni a silný antiseptický účinek, proto bývá jsoučástí hojících produktů při nachlazení, špatné mikrocirkulci krve.

Nejznámější produk, který v posledních letech získal rostoucí popularitu- Terpenýnové lázně, jejichž pozitivní účinky na tělo byly prokázány na počátku 20. století. Bylo prokázáno, že jsou tyto lázně vhodné pro krevní oběh. Orgány a tkáně přijímají více krve, kyslíku, tím dochází k regeneraci poškozených orgánů, současně začíná v tkáních ke spalování tuků. 

Žlutá emulze je připravena speciálním způsobem. Obsahuje čistý a vysoce kvalitní pryskyřicový olej smíšený s ricinovým olejem a kyselinou olejovou. Kyselina olejová obsahuje poly-nenasycené mastné kyseliny (vstřebávající se přes pokožku) aktivně váže volné radikály. Brzdí procesy stárnutí v buňkách a tím pádem stárnutí celého organismu, přispívá k normalizaci metabolických procesů. Vyvolává v kapilární síti bouřlivé spalování toxických metabolitů (čistí kapiláry) a přispívá k odvádění toxinů přes pokožku (s pomocí aktivního pocení ) a také přes ledviny a játra. Žlutý roztok snižuje arteriální tlak.

Složení: Aqua, Terebinthine oil, Oleum ricinum, Acidum oleicum, Sodium bicarbonate, Extracts:Pinus sylvestris, Betula pendula, Matricaria chamomilla, Achillea millefolium, Oreganum vulgare, Hypericum perforatum, Thymus serpyllum, Bidens tripartita, Artemisia absinthium, Chelidonium majus, Leonurus cardiaca, Taraxacum officinale, Valeriana officinalis, Acorus calamus, Fructus foeniculi, Urtrica dioica, Salvia officinalis, Plantago major, Mentha piperita, Eucalyptus.