Kategorie e-shopu

Epam 39 - na nízký tlak 50ml

Obsahuje silné biostimulátory (žen-šen, echinaceu, eleuterokok), pomáhají při problémech s nízkým krevním tlakem, neobsahuje propolis.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 228,00 Kč
Prodejní cena bez DPH188,43 Kč
Sleva
Hodnota DPH39,57 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Tato modifikace obsahuje silné biostimulátory (žen-šen, echinaceu, eleuterokok), které pomáhají při problémech s nízkým krevním tlakem, neobsahuje propolis.

Eleuterokok ostnitý zajišťuje udržení normálního krevního tlaku a spolu s ženšenem pravým podporují normální hladinu cukru v krvi.

Použití: Problémy s nízkým tlakem.

Složení: EPAM 39 obsahuje Eleuterokok (sibiřský ženšen), čerstvě zpracovaný ženšen, kořen a květ echinacei, jemný melasový líh, pitnou vodu, glycerol lékopisné kvality.

Velikost balení: 50 ml

Dávkování:
2–3x denně 20 kapek pod jazyk. Poprvé ráno, dále v poledne, pokud nízký tlak přetrvává i večer, užívat i večer. Po měsíčním užívání je třeba měsíc udělat přestávku - ovšem podle intuice (pokud člověk během této přestávky cítí zhoršení stavu, může EPAM užívat bez přestávek nebo ji dělat kratší). Děti: Do patnácti let věku dítěte 2–3x denně jednu kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.

Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby.

Podmínky úchovy: Doplněk stravy by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.