Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Pangamin® GNOSTIN® se ženšenem 200 tabl.

Pangamin GNOSTIN proti stresu a únavě. Sušené pivovarské kvasnice s vysokým obsahem vitaminů zvláště skupiny B, minerálů, stopových prvků a celé řady dalších pro život nezbytných látek, vhodným způsobem obohacené o ženšenový extrakt.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 115,00 Kč
Sleva

Pangamin GNOSTIN proti stresu a únavě. Sušené pivovarské kvasnice s vysokým obsahem vitaminů zvláště skupiny B, minerálů, stopových prvků a celé řady dalších pro život nezbytných látek, vhodným způsobem obohacené o ženšenový extrakt. Kořen ženšenu je mimořádným rezervoárem glykosidů. Stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí i činnost oběhového systému včetně srdce, působí rovněž na nervový systém. Má také afrodisiakální účinky.

GNOSTIN je bezpečný, efektivní a čistě přírodní stimulant, který napomáhá při obnovení ztráty energie, při poruchách spánku, tělesné vyčerpanosti, depresích a stresu. Přispívá ke zlepšení vnímavosti a schopnosti soustředění. Může snižovat vysoký krevní tlak, u osob s nízkým tlakem jej zase zvyšuje. GNOSTIN svým vyváženým složením podporuje celkovou rovnováhu a vitalitu. Při dlouhodobém užívání zlepšuje duševní stav především u starších lidí, upravuje metabolismus. Doporučená denní dávka tablet GNOSTINU obsahuje takové množství ginsenosidů, jaké je obsaženo v 1 g prášku kořene ženšenu.

OBSAH: 200 tablet, hmotnost 90 g