Akupunkturní náramek, potlačení nevolnost vel. XLi 2ks

Akupunkturní náramek Travel Dream účinně zmírňuje nevolnost při mořské nemoci, letech letadlem, cestování, při jízdě na kolotočích, atd. Náramek taky působí proti nevolnosti během těhotenství.
Základní cena s DPH300,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 300,00 Kč
Prodejní cena bez DPH247,93 Kč
Sleva
Hodnota DPH52,07 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

• pomáhá předcházet vzniku nevolnosti
• neobsahuje farmaceutické látky
• nevyvolává ospalost
• nemá vedlejší účinky

Akupunkturní náramek „Travel Dream“ účinně zmírňuje nevolnost při mořské nemoci, letech letadlem, cestování, při jízdě na kolotočích, atd. Náramek taky působí proti nevolnosti během těhotenství.
Náramek neobsahuje farmaceutické látky, nevyvolává ospalost a nemá vedlejší účinky. Je vhodný pro dospělé i děti od 3 let. Účinek náramku je již za 2-5 minut a trvá po celou dobu cestování. Náramek je určený k trvalému použití.

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití!

Způsob použití: Položte 3 palce na zápěstí tak, aby se prostřední palec nacházel na ohybu zápěstí. Akupunkturní bod se nachází pod ukazovákem mezi 2 žílami zápěstí. Plastová kulička náramku musí působit přímo na tento bod zápěstí. Abyste docílili maximálního účinku, doporučujeme nosit náramek na obou rukou.
Náramek si oblékněte vždy, když ucítíte nevolnost. Náramek začíná účinkovat za 2-5 minut. Avšak nejlepšího účinku dosáhnete, když si jej obléknete před cestou a to před vznikem nevolnosti. Při silné nevolnosti doporučujeme přitlačit palcem plastovou kuličku, aby došlo k rychlejšímu odstranění nevolnosti.

Země původu: Rusko

Účinnost: 3 roky.

Velikost: XL

Balení: 2 ks