Šatawari (shatavari) prášek v dóze 100g HESH

Shatawari je v ajurvédě používána především pro podporu sexuálního zdraví ženy. Pro hormonální rovnováhu a regenerační účinky. Připisují se jí i omlazující účinky, příznivý vliv na reprodukční schopnosti a zmírňování problémů v menopauze. J
Základní cena s DPH277,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 277,00 Kč
Prodejní cena bez DPH240,87 Kč
Sleva
Hodnota DPH36,13 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Shatawari je v ajurvédě používána především pro podporu sexuálního zdraví ženy. Pro hormonální rovnováhu a regenerační účinky. Připisují se jí i omlazující účinky, příznivý vliv na reprodukční schopnosti a zmírňování problémů v menopauze. Je také vhodná pro podporu sexuálního zdraví mužů.

Šatavari je jedna z nejdůležitějších bylin, známý fytoestrogen a afrodiziakum.
Šatavari má regenerační účinky, zejména na ženský reprodukční systém. Tyto přednosti byliny Šatavari jsou známy po dlouhou dobu.

Vyživuje, tonizuje a podporuje funkci zejména ženských pohlavních orgánů.

Šatavari pomáhá navozovat hormonální rovnováhu, pravidelnou menstruaci, blahodárně působí při normalizaci hladiny estrogenů.
Příznivě působí u žen, které mají premenstruační a menstruační potíže (podrážděnost, zadržování tekutin, křeče). Příznivě ovlivňuje průběh menopauzy (návaly horka, nespavost, úzkosti). U kojících matek podporuje tvorbu mléka. Příznivě ovlivňuje poporodní deprese.

Novodobé studie ukazují, že Šatavari se stává komplexním přípravkem pro celou rodinu, jelikož má imunomodulační účinek. Tedy zkvalitňuje funkci imunitního systému. Je prokázáno, že zvyšuje tvorbu spermatu u mužů. Je vhodné k fytoterapii mužské neplodnosti z důvodu řídkého spermatu.

Účinky Šatavari jsou velmi dobře a detailně prozkoumány a prokázány

Tradiční užití:
2 čajové lžičky 1x denně večer po jídle. Zapít vodou či mlékem.

Není vhodné pro děti do 14 let.