Kategorie e-shopu

Kozlík lékařský - tobolky Epam 100ks

Udržuje duševní pohodu a podporuje kognitivní funkce. Zajišťuje normální stav trávicího a kardiovaskulárního systému.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 217,00 Kč
Prodejní cena bez DPH188,70 Kč
Sleva
Hodnota DPH28,30 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Doplněk stravy.

Složení
Kozlík lékařský kořen (Valeriana officinalis), želatinové tobolky živočišného původu.

Použití
Kozlík lékařský udržuje duševní pohodu a podporuje kognitivní funkce a normální stav trávicího a kardiovaskulárního systému.

Dávkování
1-2 tobolky 1-3x denně 30 min. před jídlem.

Velikost balení:
100 ks

Použití: Tobolky se používají při nespavosti. Při užívání lidé rychleji usínají, prohlubuje se u nich spánek a to i u chronické nespavosti a bez vedlejších účinků. Tobolky mají protikřečové účinky, snižují podrážděnost, pomáhají odstranit úzkost a napětí. Používají se při nespavosti, depresi, hysterii, fobii, neurastenii, žaludečních a srdečních neurózách. Při použití snižují krevní tlak a jsou tedy vhodné při angíně pektoris a hypertenzi.

Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby.

Podmínky úchovy: Doplněk stravy by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky. Obsahuje zdroj fenylalaninu, je nevhodný pro nemocné fenylketonurií. Použitá želatina je živočišného původu.