Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Bylinný sirup s mumiem 100ml

Krvetvorba, obranyschopnost, kosti, minerální látky, nervový systém, únava, trávení tuků.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 113,00 Kč
Prodejní cena bez DPH98,26 Kč
Sleva
Hodnota DPH14,74 Kč

Krvetvorba, obranyschopnost, kosti, minerální látky, nervový systém, únava, trávení tuků.

Mumio je přírodní komplex obsahující četné minerály, aminokyseliny, steroidy, fosfolipidy, vitamíny a éterické oleje.

Užívá se jako posilující prostředek k doplnění minerálních látek včetně stopových prvků a vitamínů. Podporuje krvetvorbu, obranyschopnost organismu, příznivě působí na strukturu kostí. Jako adaptogen pomáhá chránit organismus před nepříznivými vlivy prostředí, např. před zářením. Vitamín C podporuje funkci imunitního a nervového systému, stimuluje energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, má ochrannou antioxidační funkci. Lopuch podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, posiluje vylučovací funkci, napomáhá k čištění krve. Usnadňuje trávení tuků, příznivě působí na kloubní funkci a na kvalitu kůže. Kopřiva posiluje funkci ledvin a kloubů a pohybový systém. Pomáhá udržovat zdravé srdce a cévy, podporuje vitalitu, jako antioxidant chrání buňky před poškozením. Mochna podporuje funkční stav a pohyblivost kloubů, pomáhá při revitalizaci chrupavkové tkáně, přispívá k detoxikaci organismu. Oman helénský pomáhá odstraňovat škodlivé látky z těla, podporuje trávicí funkci i vylučovací systém.

Složení: voda, řepný cukr, kyselina askorbová - vitamín C 16 mg (tj. 20 % doporučené denní dávky) altajské mumio 11 mg, lopuch kořen 10 mg, kopřiva dvoudomá 8 mg, mochna bahenní 8 mg, oman helénský 8 mg, kyselina citrónová (kyselina), benzoan sodný (konzervant) v denní dávce 10 ml.

Dávkování: 1 čajová lžička (cca 5 ml) 2 - 3 x za den, lze smíchat s čajem nebo jinou tekutinou. Doporučená doba užívání: 2 – 3 týdny.
Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Před použitím protřepejte, případná usazenina není na závadu.

Doplněk stravy

Balení: 100 ml