Včelí pyl granulky Pyluška 100g

Včelí pyl je plný energie. Užívali ho již ve starověkém Egyptě a Číně. Díky svému neobvykle širokému obsahu důležitých živin je dnes rozšířen mezi lidmi všech věkových i společenských skupin - manuálně i duševně pracujících, seniorů, ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 105,00 Kč
Prodejní cena bez DPH91,30 Kč
Sleva
Hodnota DPH13,70 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Včelí pyl je stále populárnějším doplňkem stravy. Je plný energie. Užívali ho již ve starověkém Egyptě a Číně. Díky svému neobvykle širokému obsahu důležitých živin je dnes rozšířen mezi lidmi všech věkových i společenských skupin - manuálně i duševně pracujících, seniorů, studentů i sportovců. Asi nejdůležitější složkou pylu jsou enzymy. Obsahuje jich přes 5000, mnohonásobně více než jakákoli jiná potravina. Jsou nezbytné pro neustálou regeneraci krve, tkání, orgánů i kostí a také správného trávení. Bez enzymů není život možný. Pyl dále obsahuje VŠECHNY vitamíny (hlavně skupiny B a důležitý antioxidant vitamín C), 27 minerálů (vápník a fosfor jsou v ideálním poměru 1:1, hořčík, měď, železo, vysoké množství zinku aj.), 22 aminokyselin a 15% lecitinu. Obsahuje až 80% volné kyseliny glutamové. Jedná se tedy o skutečnou SUPERPOTRAVINU.

Dávkování: Dospělí 1-2 čajové lžičky denně. Děti od 3 let 1-1 lžičku denně. U alergiků postupně zvyšovat dávku od malého množství.

Hmotnost obsahu: 100 g.
Ručně baleno s maximální péčí a láskou.