Kategorie e-shopu

Záchranný Kruh® - První pomoc, krém s koloidním stříbrem 50ml

Pro péči a regeneraci poraněné kůže po holení, depilaci; při různých popáleninách a bodnutí hmyzem (medúzy); při nadměrném opalování.
Základní cena s DPH149,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 125,00 Kč
Sleva-24,00 Kč
Hodnota DPH21,69 Kč
Dostupnost: Skladem

Záchranář - Gel První pomoc s koloidním stříbrem a kyselinou hyaluronovou, panthenolem a výtažky z kařene Kostivalu lékařského.

Navrženo pro péči a regeneraci poraněné kůže po holení, depilaci; při různých popáleninách a bodnutí hmyzem (medúzy); při nadměrném opalování. Gel První pomoc má místní regenerační a protizánětlivé účinky; je účinný na modřiny a výrony, modřiny.

Gel intenzivně stimuluje růst buněk a regeneraci poraněné kůže. S popáleninami zabraňuje tvorbě puchýřků, má chladivý a uklidňující účinek. Gel má aktivní účinky regenerační a ochranu před sekundární infekcí po peelingovými postupy, tetováním, laserem a ultrazvukovou terapií. Gel je stabilní při vysokých a nízkých teplotách. Je kompaktní, snadno použitelný, nevyžaduje zvláštní podmínky pro uchovávání a je zcela bezpečný.

Použití: Aplikujte, podle potřeby několikrát denně na čistou pokožku problémového místa jemnými masážními pohyby. Rychle se vstřebává, pokožka zůstáva jemná, hladká bez mastných skvrn.

Obsah: 50 g ve speciální laminátovové tubě.