Tradiční mýdla z Marseille - velký krájený plátek PALMA Savon de Marseille 250g

Mýdlo výborně čistí a dezinfikuje i drobné oděrky a ranky na pokožce. Mýdlo pro zdravou a krásnou pokožku. Mýdlový plátek se skládá ze 72% rostlinných olejů. Opravdové mýdlo z Marseille!
Základní cena s DPH176,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 176,00 Kč
Prodejní cena bez DPH145,45 Kč
Sleva
Hodnota DPH30,55 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

La Maison du Savon de Marseille Tradiční přírodní mýdlo - Babiččiny mýdlové plátky jsou získávány ze 17kg velkých mýdlových bloků.

- Často se používají proti svalovým křečím (vzhledem k jejich koncentraci sody) při jejich umístění pod krytem matrací. "
- Babiččiny mýdlové plátky jsou také známy jako vynikající prostředky proti molům - umístěte mýdlový plátek např. do skříně.
- Mýdlový plátek se skládá ze 72% rostlinných olejů. Opravdové mýdlo z Marseille!
- Mýdla jsou vodná textilní odstraňovače skvrn

Použití: Na svrny na oblečení navlhčíte mýdlo a poté jím skvrnut potřete. Mýdlo je ideální pro košilové límce a nenadálé skvrny. Mýdlo výborně čistí a dezinfikuje i drobné oděrky a ranky na pokožce. Dokonce lze místo použít s chloridem sodným jako zubní pastu - mýdlo je velmi šetrné k dásním, zuby čistí a bělí.

Marseille Soap House nabízí kvalitní produkty, v úctě k tradici, ušlechtilým a přírodním materiálů bez živočišných tuků a parabenů. Všechny kosmetické výrobky La Maison du Savon de Marseille jsou vyráběny ve Francii.

Země původu: Francie